3 pomysły na jesienne randki w terenie

I już mamy kolejną porę roku – jesień! Wiele osób twierdzi, że jesienią nie można zbyt ciekawie spędzać czas we dwoje. Mam nadzieję, że tym wpisem udowodnię, iż jest to błędne podejście! Każda pora roku może nas zachwycić czymś innym. Nie musimy wcale jesienią ograniczać się do randek w obiektach zamkniętych! Zobaczcie moje 3 pomysły na jesienne randki w terenie. Mam nadzieję, że będzie to dla Was inspiracja!

Labirynt kukurydziany

Idealnym pomysłem na jesienną randkę jest wybranie się do labiryntu, który został stworzony na polu kukurydzy! Spędzicie miłe chwile na poszukiwaniu dobrej drogi do wyjścia z pułapki. Nie bójcie się, że się zgubicie i nie będziecie mogli wyjść. Pieczę nad Wami będą trzymać pracownicy labiryntu. A o pomoc zawsze możecie poprosić też innych uczestników zabawy!

Farma dyń

Jesienią warto wybrać się też na farmę dyń. Można je znaleźć w całej Polsce, a każda farma oferuje dodatkowe atrakcje! Nie zapomnijcie wziąć ze sobą aparatu. Będziecie mogli zrobić sobie jesienną sesję zdjęciową, która z pewnością będzie miłą pamiątką. Przed Halloween z pewnością będziecie mogli też trafić na warsztaty z wycinania dyń. Zapiszcie się na nie wcześniej i bawcie przy tym dobrze!

Ognisko nad jeziorem

Na jesienną randkę możecie wybrać się także nad jezioro. Spokojnie, nie musicie brać strojów kąpielowych! Wystarczy, że znajdziecie miejsce, w którym można zrobić ognisko. Wcześniej przygotujcie kosz ze smakołykami i napojami oraz koce, którymi się otulicie później. Nie zapomnijcie też o organizacji drewna na ognisko oraz odpowiednich kijków, by upiec na ognisku kiełbaskę lub chleb. Możecie też zabrać ze sobą radio i puścić nastrojową muzykę. Jeśli jedno z Was umie grać na gitarze, to nie zapomnijcie o niej! Możecie sobie wspólnie pośpiewać!

3 pomysły na jesienne randki w terenie

Mam nadzieję, że przekonałam Was, iż jesienne randki nie muszą wcale ograniczać się do restauracji czy wyjścia do kina. Zobaczcie jakie atrakcje macie w swojej okolicy i skorzystajcie z nich!

Dodaj komentarz