Wydarzenia Tygodnia 51

Zapraszam na Wydarzenia Tygodnia 51!

Wydarzenia Tygodnia 51

Za mną naprawdę intensywny tydzień, czyli taki, jaki lubię najbardziej. Umawiałam swoich stałych klientów na randki, zapisywałam nowych klientów przez wideorozmowy oraz osobiście w Czerwionce. W piątek oraz sobotę byłam dostępna dla nowych klientów w Krakowie, natomiast dzisiaj jestem w Warszawie. Kolejna para zawiesiła umowy, M. i P. trzymam za was kciuki.

A co jeszcze się wydarzyło?

W piątkowy wieczór spędziłam miło czas na spotkaniu w Europejskim Klubie Kobiet Biznesu w Krakowie. Podczas pobytu w mieście Kraka odwiedziłam Przestrzeń Pełną Czasu, w której zrobiłam zakupy oraz zjadłam przepyszny posiłek i wypiłam kawę. W piątek do siedziby biura w Czerwionce zostały dostarczone certyfikaty Romantycznej Polski oraz znalazł się kolejny obiekt na mojej mapie romantycznych miejsc. Czyli już są Mazury, Bieszczady i Kraków. Cudownie. Dużo pracowałam, a dzisiaj łączę pracę w Warszawie (dwie osoby w gabinecie na Fabrycznej, jedna z dojazdem do domu) z czasem dla rodziny.

Plany na nowy tydzień

W tym tygodniu planuję spotkania z klientami w Czerwionce oraz w Krakowie. Oprócz tego czekają mnie wideorozmowy oraz umawianie na randki. Od 1 do 3 października będę mieć spotkania z klientami w Olsztynie i Mikołajkach oraz odwiedziny romantycznego miejsca na Mazurach.

Cudownego Tygodnia,

Swatka Anna

Dodaj komentarz