Gdzie nie zapraszać na pierwszą randkę?

Pierwsza randka jest najważniejszym spotkaniem dwojga ludzi, jeśli chodzi o rozpoczęcie budowania relacji, rozpoczęcia związku. Warto się na to odpowiednio przygotować. Jeśli to Ty jesteś stroną zapraszającą, to oprócz zadbania o swój wygląd i atmosferę musisz wziąć pod uwagę miejsce Waszego spotkania. Czy wiesz gdzie nie zapraszać na pierwszą randkę, by mieć szansę na kolejną? Jeśli nie, to gorąco zachęcam do przeczytania wpisu!

Na basen lub do aquaparku

Wydawać by się mogło, że na tych obiektach można bardzo dobrze spędzić wspólnie czas, rozluźnić się i dobrze bawić. Nie myśl jednak o tych miejscach jako dobrych na pierwsze spotkanie. Mało osób będzie czuło się komfortowo w stroju kąpielowym przy osobie, na której im zależy i chcą rozpocząć relację. To jest dobry pomysł na randkę, ale na późniejszym etapie związku, kiedy już poznaliście się na tyle, by bez kompleksów pokazać się w stroju kąpielowym przy drugiej osobie.

Do niesprawdzonej kawiarni czy restauracji

Na pierwsze spotkanie nie wybieraj nigdy kawiarni czy restauracji, w której nigdy nie byłaś lub nie byłeś. Nie wiesz czy jedzenie Tobie w tym miejscu posmakuje. Jeśli będzie niezjadliwe, to będziesz się tylko denerwować swoim wyborem. Lepiej postawić na sprawdzoną knajpkę, gdzie masz pewność, że jedzenie jest pyszne.

Na wydarzenie sportowe

Sport to zdrowie, ale nie na pierwszej randce. Skoro to Wasze pierwsze spotkanie, to być może nie znasz jeszcze do końca drugiej osoby. Zaprosisz ją na mecz piłki nożnej, a ona nienawidzi tego sportu? Masz już minus na starcie. I niezadowoloną osobę z Waszego spotkania, przez co maleją Twoje szansę na kolejną randkę. Lepiej poznać drugą osobę, dowiedzieć się o jej zainteresowaniach, ulubionym sporcie i na późniejszym etapie zrobić jej taką niespodziankę.

Gdzie nie zapraszać na pierwszą randkę?

Jak widzisz trochę jest miejsc, do których nie warto zapraszać na pierwsze spotkanie. Lepiej pewne rzeczy na początku relacji odpuścić, poznać drugą osobę i najwyżej zaskoczyć ją czymś na kolejnych spotkaniach. Wtedy z pewnością doceni, że chcesz ją zaprosić do miejsca, które będzie jej odpowiadało.

Gdzie nie zapraszać na pierwszą randkę

Dodaj komentarz