Czego nie robić przed randką?

Termin Waszego spotkania zbliża się nieubłaganie. Stresujesz się, ale odpowiednio przygotowujesz się na randki. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzić! Niekiedy co za dużo, to niezdrowo. Są rzeczy, których warto unikać właśnie przed pierwszym spotkaniem. Czy wiesz czego nie robić przed randką? Jeśli nie, to koniecznie czytaj dalej ten wpis blogowy!

Nie nastawiaj się negatywnie

Łatwo mówić, trudniej wykonać, prawda? Jednak to prawda, nie nastawiaj się negatywnie, bo to nie przyniesie Tobie żadnych pozytywnych skutków. Jeśli będziesz ciągle myśleć o tym, że randka się nie uda, zrobisz albo powiesz coś głupiego, to gwarantuję, że tak się właśnie stanie. Po prostu sam lub sama to przyciągniesz. Nie myśl też, że to Twoja ostatnia randka w życiu, że jak nie wyjdzie z tą osobą, to już nigdy z nikim nie wyjdzie. Bo tak właśnie się wydarzy! Myśl o tym, że będziesz się dobrze bawić, że poznasz drugą osobę, a jak coś pójdzie nie po Twojej myśli, to przecież tego kwiatu pół światu! Nie ma co decydować o przebiegu randki, zanim ona na dobre się rozpocznie!

Nie kombinuj ze swoim wyglądem

Przestrzegam Cię przed wizytami u niesprawdzonej kosmetyczki czy fryzjerki przed randką. Nie rób też zabiegów, które będziesz wykonywać po raz pierwszy. Solarium też lepiej odpuść, jeśli dawno tam nie byłaś lub nie byłeś. W takich sytuacjach zawsze może coś źle się potoczyć. Kosmetyczka może źle wydepilować Tobie brwi, a fryzjerka pokręci coś przy koloryzacji włosów. Będziesz się tylko niepotrzebnie stresować przed spotkaniem. Zdecydowanie lepiej będzie jak postawisz na sprawdzone zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie.

Czego nie robić przed randką?

Jest jeszcze jedna rzecz, której nie warto robić przed randką, bo będzie miała bardzo duży wpływ na jej przebieg. Nie kombinuj ze swoim strojem. Wcześniej wybierz ubranie i idź w czymś sprawdzonym, w czym dobrze się czujesz. Nie ubieraj też nowych butów. Wyczyść lepiej te, które są ładne, eleganckie i wygodne. Nowe obuwie może obetrzeć Ci stopy lub pięty, przez co będziesz się czuć niekomfortowo na randce.

Czego nie robić przed randką

Dodaj komentarz