Czego nie robić na randce?

Idziesz w końcu na wymarzoną od dawna randkę. Przygotowujesz się do niej odpowiednio, znasz najważniejsze informacje o drugiej osobie, zwłaszcza te dotyczące zainteresowań. Wiesz już jak zachować się na spotkaniu, ale czy wiesz czego nie robić na randce? Chętnie Tobie podpowiem, dzięki czemu będziesz mieć szansę na kolejne spotkanie!

Nie poruszaj kwestii dotyczących pieniędzy

Na pierwszych randkach warto pominąć ten temat. Masz poznać drugą osobę, jej charakter i usposobienie. Nie musisz wiedzieć ile konkretnie zarabia oraz ile ma oszczędności. Tak samo Ty nie udzielaj takich informacji. Nie przechwalaj się ile masz na koncie, co dokładnie posiadasz w domu. Te rzeczy naturalnie wyjdą z czasem.

Pierwsza randka i planowanie przyszłości? Oj nie!

Czego nie robić na randce? Z pewnością nie poruszaj tematu wspólnej przyszłości. Zwłaszcza, jeśli po raz pierwszy widzicie się we dwoje. Przecież jeszcze się nie znacie, nie wiecie czy będziecie do siebie pasować, czy uda Wam się być w związku. Na tym etapie nie musicie omawiać ilu doczekacie się dzieci czy będziecie za pięć lat mieszkać w bloku czy w domku przy lesie. Na takie rozmowy zdecydowanie przyjdzie czas, ale później.

Nie zadzieraj nosa, nie bądź samochwałą

Na randce chcesz, aby partner czy partnerka poznała Ciebie z jak najlepszej strony. Nie zadzieraj więc nosa i nie wywyższaj się. Takiego zachowania nikt nie lubi i z pewnością nie będzie drugiej randki. Nie przechwalaj się też tym, czego to nie dokonałaś / nie dokonałeś. Lepiej zachowywać się naturalnie i skromnie.

Czego nie robić na randce?

Jak widzisz jest kilka rzeczy, których na randce nie powinno się robić. Tak jak napisałam wcześniej – zachowuj się naturalnie i uśmiechaj się serdecznie. Nie prowadź śledztwa, nie przepytuj drugiej osoby, a zadawaj interesujące pytania, które związane są z poruszanym przez Was aktualnie tematem rozmowy. Jeśli nastąpiła cisza na randce, to nie denerwuj się, tylko zapytaj o hobby drugiej osoby. To zawsze przełamuje lody!

Czego nie robić na randce

Dodaj komentarz