Sekrety Skutecznego Randkowania 7

Zapraszam na Sekrety Skutecznego Randkowania 7! Jest to już siódmy odcinek z planowanej serii filmików!

Sekrety Skutecznego Randkowania 7

Na moim kanale na YouTubie ostatnio umieściłam filmiki z serii Sekrety Skutecznego Randkowania. Bardzo serdecznie zapraszam do subskrybowania mojego kanału, na którym będę umieszczać regularnie nowe treści dotyczące miłości oraz randkowania.

https://www.youtube.com/watch?v=ha1PZKIekZw

Skąd pomysł, aby kręcić filmiki o skutecznym randkowaniu? Moi klienci bardzo często pytają mnie o porady dotyczące randkowania. Również inne osoby, z którymi się spotykam w mediach czy na różnych spotkaniach dopytują o to. Chcą poznać sekret na skuteczne, ale i przy tym bezpieczne randkowanie. Postanowiliśmy więc z mężem wcielić się w aktorów, by odegrać różne scenki, w których będę przekazywać wiedzę związaną z tym jakże skomplikowanym i ważnym tematem.

W siódmym odcinku poruszam tematykę ubioru na randkę, a dokładniej jak się na spotkanie z potencjalną przyszłą partnerką czy potencjalnym przyszłym partnerem NIE ubierać. Pamiętaj, aby swoim strojem nie prowokować drugiej osoby.

Jeśli jesteś kobietą, to absolutnie nie ubieraj sukienki, która ma ogromny dekolt i ledwo zasłania Tobie pośladki. Nie chcesz być chyba odebrana jako łatwa do zdobycia albo desperatka? Zdecydowanie lepsze wrażenie zrobisz na mężczyźnie, gdy ubierzesz coś z delikatnym dekoltem i długością do okolic kolan. Ubrana będziesz stosownie do okazji, ale będziesz miała okazję przy tym podkreślić Twoje kobiece atuty.

Mężczyzno pamiętaj, że i Ty musisz odpowiednio ubrać się na randkę! Absolutnie zakazuję, byś na spotkanie przyszedł ubrany w krótkie dżinsy i pomiętą luźną koszulę w kratę. Wrażenia w ten sposób na kobiecie nie zrobisz. Postaw lepiej na jednokolorowe spodnie typu chinosy i do tego dopasowaną do Twojej sylwetki koszulę w odcieniu niebieskiego. Nie zapomnij przy tym o odpowiednim obuwiu! Gwarantuję, że w takim wydaniu będziesz mieć o wiele większą szansę na kolejną randkę!

Sekrety Skutecznego Randkowania 7

Dodaj komentarz