Wydarzenia Tygodnia 48

Zapraszam na Wydarzenia Tygodnia 48!

Wydarzenia Tygodnia 48

Pierwszy tydzień września, to dla pracującej mamy również zmiany. Moja mała córeczka Amelka zmieniła żłobek na przedszkole, syn Artur zaczął trzecią klasę w szkole podstawowej, a syn Alan trzecią klasę technikum. Liczyłam również na rozpoczęcie kolejnego rozdziału, byłam zapisana do rocznej Szkoły Inteligencji Emocjonalnej. Niestety nic z tego nie wyszło, ponieważ było za mało chętnych na naukę… Nie płaczę z tego powodu, ponieważ i tak mam co robić! Do końca roku muszę wydać książkę, która w większości już jest napisana, czyli Jak przeżyć rozwód. Oprócz tego obiecałam sobie i Wam, że do 14 maja 2022 roku stworzę przewodnik randkowy po najbardziej romantycznych miejscach w Polsce. Obecnie nagrywam także kolejne kursy do Akademii Swatki. Wiele tego, a przecież to są projekty, które realizuję najczęściej po godzinach swojej pracy! Książkę piszę wcześnie rano jak dzieci śpią, natomiast kursy do Akademii Swatki nagrywam najczęściej w weekendy, bo w tygodniu pochłania mnie standardowa praca swatki.

A co się wydarzyło jeszcze w tym tygodniu?

Zapisywałam nowych klientów przez wideoreozmowy oraz osobiście biurze w Czerwionce. Klienci zapisywali się także samodzielnie przez www.zolyty.pl. Oprócz tego udzieliłam kilku konsultacji oraz wywiadu. Szczegóły zdradzę już wkrótce! Umawiałam także swoich klientów na randki, a także przyjęłam zaproszenie na spotkanie biznesowe. Zdecydowałam też przesunąć realizację nowego projektu biznesowego na kolejny rok kalendarzowy, ponieważ w tym już wiem, że nie dam rady!

Prywatnie spędziłam czas z rodziną oraz pracowałam w ogrodzie, czego skutkiem są moje podrapane ręce. Odwiedziłam dietetyka i postawiłam na ćwiczenia z aplikacją Anny Lewandowskiej. Najwyższa pora zająć się sobą. Ostatnio przez nawał pracy oraz wymówki mało zajmowałam się sobą i swoim zdrowiem.

Plany na nowy tydzień

W planach mam intensywne prace nad książką: Jak przeżyć rozwód, spotkania z nowymi klientami, umawianie na randki, wywiad w mediach. Będzie intensywnie! Nie zapomniałam oczywiście o czasie dla siebie oraz dla swojej rodziny.

Cudownego tygodnia,

Swatka Anna

Dodaj komentarz