Biżuteria od Venus Galeria – Swatka poleca!

Jak każda kobieta lubię otaczać się rzeczami ładnymi. Przepiękną biżuterią również. W tym wpisie chciałabym Wam przedstawić jedną firmę i jej produkty. Jest to biżuteria od Venus Galeria.

Biżuteria od Venus Galeria

Biżuteria od Venus Galeria

Poszukujesz ciekawej, nietypowej biżuterii na prezent dla swojej ukochanej? Jestem pewna, że biżuteria od Venus Galeria spełni wszystkie wymagania Twojej partnerki. Markę założyła moja koleżanka z Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu – Renata Wydro. Wraz ze swoim niesamowitym zespołem zajmuje się tworzeniem srebrnej biżuterii, która produkowana jest z czystego srebrnego granulatu. Co ważne, nie używają przy tym żadnych elementów plastikowych czy komponentów sztucznych.

Biżuterię od Renaty polecam z całego serca. Ubrałam ją 23 sierpnia podczas mojego ostatniego występu w Pytanie na Śniadanie. Czułam się w niej pewna siebie, a przede wszystkim pięknie. Oglądając materiał wideo możecie zobaczyć jak biżuteria prezentuje się w kamerze. Dodaję też kilka zdjęć, aby pokazać Wam, że jest ona cudowna. Dawno tak dobrze nie czułam się w biżuterii. Jestem nią wprost zachwycona!

Z tego co wiem, to Renata i jej zespół są właśnie na etapie projektowania nowej kolekcji. Zachęcam więc do bieżącego ich śledzenia, między innymi na Facebooku. Fanpage można znaleźć TUTAJ. Ja już nie mogę doczekać się nowości i tylko czekam aż się pojawią na stronie, by dokonać zakupu.

Dodaj komentarz