Sekrety Skutecznego Randkowania 1

Zapraszam na Sekrety Skutecznego Randkowania 1! Jest to pierwszy odcinek z planowanej serii filmików!

Sekrety Skutecznego Randkowania 1

Postanowiłam nakręcić serię filmików, które będą poruszały tematykę skutecznego randkowania. Będą one umieszczane regularnie na moim kanale na YouTubie, także bardzo serdecznie zachęcam do jego subskrybowania!

https://www.youtube.com/watch?v=3vjn8nSasn4

Skąd pomysł na taką tematykę filmów? Moi klienci bardzo często pytają mnie o porady dotyczące randkowania. Również inne osoby, z którymi się spotykam w mediach czy na różnych spotkaniach dopytują o to. Chcą poznać sekret na skuteczne, ale i przy tym bezpieczne randkowanie. Postanowiliśmy więc z mężem wcielić się w aktorów, by odegrać różne scenki, w których będę przekazywać wiedzę związaną z tym jakże skomplikowanym i ważnym tematem.

W pierwszym odcinku poruszam tematykę przede wszystkim bezpiecznej randki. Mianowicie tego, aby nigdy, przenigdy nie zostawiać swojego napoju ani też nie przyjmować ich z obcych rąk. Może to się skończyć tak, jak na filmie, czyli dosypaniem proszku, którego zadaniem jest zwalić nas z nóg i utracenie pamięci, czyli dodanie pigułki gwałtu. Mimo wszystko na pierwszych randkach, pierwszych spotkaniach zalecam, aby pilnować drinka czy nawet wody i opróżnić szklankę przed wyjściem do toalety. Po powrocie, jeśli zobaczymy pełne naczynie, to bezpieczniej powiedzieć, że ma się akurat ochotę na inny napój.

sekrety skutecznego randkowania 1

Dodaj komentarz