Wydarzenia Tygodnia 47

Zapraszam na najnowsze Wydarzenia Tygodnia 47!

Wydarzenia Tygodnia 47

Ten tydzień zaczęłam od wizyty w telewizji w TVP2 w programie Pytanie na śniadanie. Wraz z Agnieszką Wendorff-Czajkowską rozmawiałyśmy z prowadzącymi na temat podejścia dzieci do nowych relacji miłosnych ich rodziców. Temat bardzo istotny, ponieważ coraz więcej małżeństw z dziećmi jest po rozwodach i wchodzą po jakimś czasie w relacje z nowymi osobami. We wtorek ponownie gościłam w mediach, ale już w formie wywiadu na temat randkowania i polityki na portalu natemat.

Oprócz tego standardowo umawiałam klientów na randki, a także zapisywałam nowych klientów w Czerwionce oraz przez wideorozmowy. Pracowałam również nad moim nowym projektem, o którym opowiem Wam za jakiś czas. Oprócz tego świętowałam, ponieważ połączyłam dwie nowe pary: Kasię i Rafała oraz Renatę i Andrzeja. Trzymam kciuki za nowe szczęśliwie połączone pary!

W sobotę oraz część niedzieli spędziłam w Ustroniu na cudownym wyjeździe. Wyjazd ten był tylko we dwoje, który w pełni zorganizował mój kochany mąż Andrzej Guzior. Ostatnio przeginam z pracą, więc mąż stwierdził, że potrzeba nam czasu tylko razem, bo podobnie jak ja wierzy, że o związek warto i trzeba dbać.

Plany na nowy tydzień

Pełna sił oraz w pełni wypoczęta planuję od jutra umawiać klientów na randki, zapisywać nowych klientów osobiście i przez wideorozmowy. Dodatkowo mam zaplanowany pomiar samochodu pod reklamę, spotkanie biznesowe, czas dla siebie i swoich bliskich.

Cudownego Tygodnia,

Swatka Anna

wydarzenia tygodnia 47

Dodaj komentarz