Sekret udanej randki

Udało się! Już za kilka dni idziesz na pierwszą randkę z osobą, która bardzo Ci się podoba. Niezależnie od tego czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, to jestem pewna, że stresujesz się tym spotkaniem. Chcesz wypaść jak najlepiej, pokazać się z dobrej strony i spędzić miło czas, a jak wiadomo zdenerwowanie w tym nie pomaga. Jak sobie z tym poradzić? Czy jest jakiś sekret udanej randki? O tym przeczytasz w tym wpisie.

Odpręż się przed randką

Jak już wiesz, stres wcale nie pomaga. Spróbuj się więc przed spotkaniem odprężyć. Weź kąpiel w wannie, puść przy tym ulubioną muzykę albo poczytaj książkę. Przestań myśleć o nadchodzącej randce, zadbaj w tym momencie o siebie. Jeśli Cię to relaksuje, to możesz również poćwiczyć. Zrób po prostu coś, co Cię odpręża.

Przypomnij sobie co wiesz

Z pewnością boisz się, że w trakcie randki nie będziecie mieli o czym rozmawiać. Przypomnij sobie, a najlepiej wypisz na kartce wszystko to, co wiesz o osobie, z którą masz się spotkać. Skup się na zainteresowaniach, a jeśli interesujecie się podobnymi lub wręcz tymi samymi rzeczami, to już będzie Wam zdecydowanie łatwiej. W razie niezręcznej ciszy na randce przypomnij sobie o tym temacie i zacznij rozmowę, a reszta dobrze się potoczy.

Zachowuj się naturalnie

W miarę możliwości zachowuj się naturalnie, choć wiem, że zdenerwowanie może w tym przeszkadzać. Podczas rozmowy uśmiechaj się, nie używaj wulgarnych słów, słuchaj i nie przerywaj kiedy partner będzie o czymś opowiadać, nie baw się telefonem czy innymi przedmiotami, nie obgaduj, nie plotkuj, nie wywyższaj się.

Sekret udanej randki

Czy to wszystko? Ależ oczywiście, że nie! Przede wszystkim udana randka to taka, na której dobrze się bawisz, miło spędzasz czas z drugą osobą. Pamiętaj więc, że wybór miejsca na spotkanie również ma ogromne wrażenie. Jeżeli to Ty zapraszasz, to musisz wziąć to pod uwagę i koniecznie musisz poinformować drugą osobę o obowiązującym na randce dress codzie. Zapewniam Cię, że jeżeli zaprosisz kobietę do ekskluzywnej restauracji, a ona będzie ubrana na sportowo, to bawić się dobrze nie będzie, a więc i całe spotkanie będzie nieudane.

Sekret udanej randki

Dodaj komentarz