Janusz i Elżbieta Szczęśliwie Połączeni

Janusz i Elżbieta Szczęśliwie Połączeni są! Bardzo cieszę się ich szczęściem!

Janusz

Janusz mocno przeżył chorobę alkoholową żony. Próbował pomóc jej na wszelkie możliwe sposoby, lecz bezskutecznie. W końcu postanowił zabrać córkę, a następnie przeprowadził się z nią do innego mieszkania. Z żoną wziął rozwód i wieku 38 lat zaczynał życie od nowa. Od roku intensywnie szukał nowej partnerki. W tym czasie był w dwóch biurach matrymonialnych, a do tego nie interesowały go portale randkowe. Na Facebooku zobaczył mój post. Zadzwonił do mnie i przyjechał osobiście. Podczas spotkania wybrał Pakiet VIP, ze względu na pracę w dużej firmie IT zależało mu na dyskrecji. Poszukiwanie partnerki dla Janusza nie było łatwe, ponieważ mało kobiet chciało umówić się na spotkanie z samotnym ojcem z pięcioletnią córką. Po roku znalazłam mu Elżbietę.

Elżbieta

Ela bardzo kochała dzieci i marzyła o własnych. I z tym marzeniem trafiła do mnie. Natomiast Pani prawnik większość życia spędziła z nosem w książce i w wieku 38 lat pragnęła założyć rodzinę. Po trzech dostała szansę na realizację marzenia u boku Janusza.

Janusz i Elżbieta Szczęśliwie Połączeni

Janusz z Elżbietą dołączyli do szczęśliwie zakochanych. Ela wprowadziła się do Janusza i uwielbia jego córeczkę. Mają plany na wspólną przyszłość, a ja mocno trzymam za nich kciuki!

Pozdrawiam,
Swatka Anna

janusz i elżbieta szczęśliwie połączeni

Dodaj komentarz