Miłość i polityka

Miłość i polityka, a raczej nastawienie do tego drugiego często powoduje problemy w związku. Każdy z nas ma inne przekonania związane z polityką. Na ten temat ostatnio rozmawiałam z redaktorką portalu NaTemat.pl. Z wywiadem możesz zapoznać się TUTAJ. Mam nadzieję, że będzie on dla Ciebie interesujący.

Miłość i polityka

Moim klientom zawsze mówię i przypominam przed pierwszym spotkaniem o tym, aby nie poruszali podczas randki kilku kontrowersyjnych tematów, takich jak wiara czy polityka. Rozmowy na takie tematy lepiej pozostawić na kolejne spotkania, a tą pierwszą randką po prostu się cieszyć i wzajemnie na początek poznać.

Wiele osób jednak pyta mnie o poglądy polityczne osoby, z którą mają się spotkać. Ta sprawa prędzej czy później ujrzy światło dzienne, to jest nieuniknione. Ważne jednak, aby odpowiednio do niej podejść. Jeden z klientów powiedział mi, że znalazłam dla niego kobietę-ideał, ale… No właśnie. Ale nie może przeskoczyć tego, że wybranka jest za partią, której on nienawidzi. Poprosił mnie nawet, abym porozmawiała z kobietą i próbowała ją przekonać do zmiany.

Przy poszukiwaniu miłości zastanów się jak bardzo polityka może wchodzić w strefę Twojego życia, Twojego związku i jakie ma znaczenie dla Ciebie. Czy dasz radę żyć z osobą, która ma zupełnie inne poglądy polityczne niż Ty czy jednak nie?

miłość i polityka

Dodaj komentarz