Wydarzenia Tygodnia 45

Zapraszam na Wydarzenia Tygodnia 45!

Wydarzenia Tygodnia 45

Mam to szczęście, że docieram ze swoją misją do różnych zakątków Polski i świata. Wiele osób korzysta z mojej pomocy online, ale również osobiście w biurach w Czerwionce czy też w Warszawie. W ostatnim tygodniu w biurze w Czerwonce pojawiły się osoby z Wrocławia, Krakowa, Jaworzna i oczywiście z bliskich terenów. Zdarza się, że odwiedzają mnie single z Niemiec, Austrii, Anglii czy Francji. To jest dowód na to, jak ważne jest znalezienie miłości oraz na to, że jestem skuteczna. Dziękuję za Wasze zaufanie!

Staram się stale polepszyć, poprawiać w mojej działalności to, co mogę. Słucham innych, uczę się nowych rzeczy, a przede wszystkim nie odkładam planów na później, tylko działam. Dlatego jak zwykle, umawiałam na randki, zapisywałam singli przez wideorozmowy i osobiście w biurze w Czerwionce. Oprócz tego udzieliłam wywiadu, a także nagrywałam krótkie porady na media społecznościowe, które codziennie są umieszczane na InstaStories, w relacjach na Facebooku czy na TikToku. A weekend z rodziną ładowałam baterie. Spędziłam czas nad jeziorem, spacerowałam w lesie wśród ruin pałacu w Kopicach. Oprócz tego świętowałam z Magdą, Adamem urządzenie mieszkania. Odpoczęłam i nabrałam sił do działania w nadchodzącym tygodniu!

Plany na nowy tydzień

Na nadchodzący tydzień w planach mam wywiad, nagrywanie filmów, umawianie na randki, zapis nowych klientów przez wideorozmowy oraz osobiście w biurze Czerwionce. W piątek jadę na ciekawe spotkanie z wyjątkową osobą, a wieczorem będę na spotkaniu w Europejskim Klubie Kobiet Biznesu. W sobotę mam już umówione spotkania z nowymi klientami w Warszawie.

Cudownego tygodnia,

Swatka Anna

Wydarzenia Tygodnia 45

Dodaj komentarz