Koniec z rutyną w związku

Na początku spotykania się z drugą osobą dbanie o nią czy robienie niespodzianek, czegoś co sprawi tej osobie radość przychodzi nam z łatwością. Po pewnym czasie jednak, kiedy związek już trwa dłuższy czas, to przyzwyczajamy się do swojej obecności i pojawia się codzienna rutyna, która potrafi osłabić nawet najtrwalszy związek. Czy można coś na to zaradzić? Ależ oczywiście! Dlatego tematem dzisiejszego wpisu jest koniec z rutyną w związku!

Wyjdź z inicjatywą

Jeśli zauważyłaś lub zauważyłeś, że Wasze wieczory czy weekendy wyglądają ciągle tak samo, to wyjdź z inicjatywą! Warto porozmawiać na ten temat z ukochaną osobą, bo być może i jej jest tak samo źle, ale myśli, że Tobie jest dobrze i dlatego sama nic nie proponuje. Obgadanie tematu z pewnością Wam pomoże przemóc rutynę.

Zrób niespodziankę

Zastanów się kiedy ostatnio Twoja druga połówka dostała jakiś prezent-niespodziankę od Ciebie. Dawno temu? To już najwyższy czas na to, by coś otrzymała. Pomyśl co sprawiłoby największą radość Twojej ukochanej osobie. Może od dawna chciałaby się zapisać na kurs szydełkowania albo marzy o jakimś dodatku do swojego sprzętu wędkarskiego? Jeśli do końca nie wiesz co by to mogło być, to zawsze możesz delikatnie podpytać, ale tak, by się nie zorientowała!

Wprowadź nowość

Niezależnie od tego, gdzie dopadła Was rutyna (dnia codziennego czy w pożyciu seksualnym), to do jej pokonania będziecie potrzebować nowości. Możecie ustalić, że dwa razy w miesiącu chodzicie na randki, ale za ich organizację jesteście odpowiedzialni naprzemiennie. I niech wtedy to nie będzie tylko wypad na romantyczną kolację. Pomysły na różne randki znajdziesz na moim blogu. Przejrzyj po prostu wcześniejsze wpisy. A jeśli rutyna dopadła Was w łóżku, to co powiecie na jakiś nowy gadżet albo nową pozycję?

Koniec z rutyną w związku

O związek należy dbać każdego dnia. Jednak czasami o tym zapominamy, ponieważ dopada nas po prostu codzienność. Warto jednak przełamać rutynę i od czasu do czasu zrobić coś nieoczywistego dla ukochanej osoby.

Koniec z rutyną w związku

Dodaj komentarz