Wywiad dla EKKB o biznesie z pasją!

Niedawno spędziłam cudowny wieczór w Gdańsku z inspirującymi kobietami z Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. Lubię otaczać się ludźmi, którzy inspirują mnie do działania. Czuję się dobrze w ich towarzystwie. Ale nie tylko biorę, a sama daję również wsparcie kobietom. Ostatnio na stronie internetowej ukazał się wywiad z moim udziałem. Serdecznie zapraszam na wywiad dla EKKB!

Wywiad dla EKKB

Cały wywiad dla EKKB, czyli Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu możecie przeczytać TUTAJ. O czym opowiadam w wywiadzie? Przede wszystkim o moim biznesie, który jest prowadzony z pasją. Uwielbiam to, co robię. Kocham pomagać ludziom w poszukiwaniu miłości, w poszukiwaniu szczęścia. Dlatego jestem taka skuteczna, bo po prostu lubię wykonywać swoją pracę. Gdybym patrzyła tylko przez pryzmat pieniędzy, to jestem pewna, że nie miałabym tylu sukcesów, czyli połączonych szczęśliwie ze sobą par. To jest dla mnie największa wartość, która napędza mnie do dalszego działania. Napędza mnie do wykonywania wszystkiego z pasją, z miłością.

Nie ukrywam, że duże oparcie mam też w swoich najbliższych, bez których prowadzenie biznesu z pasją nie byłoby do końca możliwe. Oni również dają mi dużo motywacji do działania. Zwłaszcza mąż, który często ze mną podróżuje po kraju tylko po to, abym mogła się spełniać i rozwijać, nie tylko biznesowo, ale również jako kobieta, matka, żona.

wywiad dla ekkb

Dodaj komentarz