Wywiad dla DDTVN o poszukiwaniu miłości

Temat miłości przewija się bardzo często w telewizji, a zwłaszcza w programach śniadaniowych. Jakiś czas temu przeprowadzono ze mną krótki wywiad dla DDTVN na temat poszukiwania miłości przez dojrzałe osoby. Chętnie podzieliłam się z redaktorami moim doświadczeniem jako Swatki.

Krótki wywiad dla DDTVN

Już wiele razy występowałam w telewizji jako ekspert do spraw miłosnych. Tym razem redakcja Dzień Dobry TVN przygotowywała materiał o poszukiwaniu miłości przez osoby dojrzałe. Takie, które skończyły pięćdziesiąty rok życia. Takim osobom nie jest łatwo odnaleźć się na rynku matrymonialnym.

W ramach wywiadu opowiedziałam historię mojej klientki – Pani Małgosi. Była biznesmenką, która od ponad 13 lat była sama, z dużym bagażem doświadczeń. W ramach współpracy wybrała pakiet VIP, który wtedy oferowałam z dojazdem do domu klienta. Spędziłam z nią cały dzień, wysłuchując jej historii oraz wymagań co do przyszłego partnera. Małgosię połączyłam z Hubertem. Po dwóch miesiącach znajomości zaręczyli się. Po kilku miesiącach wzięli ślub i zorganizowali wesele, na które dostałam zaproszenie. Pamiętam tę parę doskonale, ponieważ była to moja pierwsza połączona para, która stanęła na ślubnym kobiercu.

Gorąco zachęcam do przeczytania całego artykułu, który dotyczy zagadnienia poszukiwania miłości przez osoby dojrzałe. Znajdziecie tam kilka inspirujących historii, ponieważ kilka osób podzieliło się swoim doświadczeniem z redakcją Dzień Dobry TVN.

Wywiad dla DDTVN

Dodaj komentarz