Wydarzenia Tygodnia 44

Zapraszam na Wydarzenia Tygodnia 44!

Wydarzenia Tygodnia 44

W życiu zdarzają się różne sytuacje, a tylko od Ciebie zależy jak na nie zareagujesz. To tak jak ten dzisiejszy deszcz. Mogłam marudzić, być smutna, bo pada deszcz, a jestem z rodziną w pięknym miejscu i to blisko plaży. A mogłam również cieszyć się z rześkiego powietrza, odpoczynku dla ciała, które wczoraj było umęczone od słońca. Oczywiście wybrałam to drugie.

Od zawsze tak mam, że szklanka jest dla mnie do połowy pełna. Moje smutki są krótkotrwałe, szukam dobrej strony danej sytuacji. Dlatego krok po kroku realizuję własne marzenia, ale również marzenia moich klientów o szczęśliwych związkach.

Tak jak to w życiu bywa, często spotykam osoby, które wyśmiewają moją drogę, podcinają skrzydła, zazdroszczą, mówią, że tej zwykłej dziewczynie z familoków, to się w głowie przewróciło… Jeździ po całej Polsce, wszędzie ją pełno, telewizja, prasa, radio, internet. Pisze książki, nagrywa… A w domu mąż i 3 dzieci.

Europejski Klub Kobiet Biznesu – cudowne spotkanie!

Słucham, a później uciekam od takich ludzi. Jestem ambitna, zdeterminowana, wierzę w siłę swoich marzeń, mam misję, wizję i wspierających ludzi. Więc robię czystki z toksycznych relacji. Szkoda mi czasu, energii… Mam 3 dzieci, które wolą spełnioną mamę niż matkę, której jedyną ambicją jest idealne zaplanowanie życia dzieci, męża, który kocha mnie też za to, że jestem pełna niespodzianek, jestem z nim bo chcę, a nie że muszę, bo bez faceta, to nie mogłabym dociągnąć do 1. Dlatego szukam osób, które doceniają moje działania, wspierają, a ja wspieram ich także, daję z siebie co najlepsze. I właśnie dlatego należę do Europejski Klub Kobiet Biznesu i dla tych kobiet, i dla siebie, dla Ilony Adamskiej, która stworzyła ten klub, przyjechałam 5 sierpnia do Gdańska. Spędziłam cudowny wieczór w gronie kobiet, takich jak ja… Z przeszłością, ale z pomysłem na przyszłość. Dlatego gorąco polecam nasz klub. Do apartamentu wróciłam po północy. Na szczęście mój mąż zaopiekował się naszymi dziećmi, bo kiedy zdecydowałam się na podróż do Gdańska, mój mąż zdecydował, że jedziemy wszyscy….

W Gdańsku spędziłam cztery dni, spotykałam się z klientami, spędziłam czas z rodziną, wzięłam udział w akcji sprzątania.

A co jeszcze się wydarzyło w tym tygodniu?

We wtorek w moim biurze, ekipa z telewizji nagrywała kulisy mojej pracy do nowego programu. Emisja już jesienią. Dodatkowo umawiałam na randki, zapisywałam klientów osobiście w Czerwionce i przez wideorozmowy, udzieliłam wywiadu na stronę Dzień Dobry TVN. Więcej o materiale można przeczytać: TUTAJ.

Plany na nadchodzący tydzień

Spotkania z nowymi klientami, umawianie na randki, nagrywanie nowego kursu online do Akademii Swatki, czas z rodziną, czas dla siebie.

Cudownego Tygodnia,

Swatka Anna

Wydarzenia Tygodnia 44

Dodaj komentarz