Seweryn i Kamila – Szczęśliwie Połączeni

Seweryn i Kamila – Szczęśliwie Połączeni <3.

Seweryn i Kamila – Szczęśliwie Połączeni

Kamila

Kamila w wieku 46 lat była już po dwóch rozwodach oraz trzech nieformalnych związkach, z których wychodziła mocno poturbowana. Bardzo obawiała się powtórek, wiec kiedy do mnie trafiła, to pytała jaką mogę dać jej gwarancję na to, że ponownie nie wpadnie w zły związek, jak śliwka w kompot.

Niestety tak jak i Kamili, tak i innym singlom, nie mogę zagwarantować spokojnej relacji, szczęścia we dwoje, aż po grób. I tak jej też powiedziałam. Zresztą opisałam to również w moich książkach: “Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż?” oraz “Jak znaleźć odpowiednią partnerkę?”

Kamila przemyślała moje słowa, zdecydowała się na pakiet VIP Priorytet. Szukałam przyczyny rozpadu poprzednich związków, zaczęłyśmy od Analizy Singla, z której między innymi wyszło, że Kamila jako dobrze zarabiająca lekarka z prywatną praktyką, przyciągała niezaradnych, przyklejających się mężczyzn z niskim poczuciem własnej wartości. Na początku panowie bywali czarujący, podziwiali Kamilę, by ostatecznie wykorzystywać ją na każdym kroku. Niestety też często i umniejszać jej sukcesy i finansowy wkład w związek.

Moim zdaniem najlepszym kandydatem dla Kamili byłby ambitny człowiek, samodzielny, o podobnych warunkach finansowych, dojrzały emocjonalnie. Łatwo powiedzieć, trudniej znaleźć. Przez pierwsze trzy miesiące naszej współpracy, tylko jeden kandydat idealnie spasował się w te wymagania, a był nim Seweryn.

Seweryn

Seweryn to 55-letni kawaler, biznesmen, po trzech nieudanych związkach, najczęściej z kobietami dla których najważniejszy był jego portfel. Do mnie trafił z polecenia znajomego, który poznał mnie na spotkaniu biznesowym. Zdecydował się na Pakiet VIP przez wideorozmowę. Po dwóch miesiącach był już w związku z Kamilą. Chociaż nie obyło się bez małych dramatów. Np. raz zadzwonił do mnie, że nie może być z kobietą, która nie pozwala mu się sobą opiekować. Na pytanie o co dokładnie chodzi z tą opieką, odpowiedział, że jak zrobił zakupy, by wspólnie u Kamili ugotować kolację, to chciała paragon i zapłaciła za wszystko. To dla niego było nie do pomyślenia, bo przecież nie będzie jej utrzymankiem. Podczas rozmowy wytłumaczyłam mu, że pani Kamila tak długo trafiała na mało samodzielnych mężczyzn, że od wielu lat była przyzwyczajona do samodzielności. Obiecałam, że porozmawiam z Kamilą.

Zadzwoniłam i wytłumaczyłam Kamili, że przez to zachowanie, stawia Seweryna w niekomfortowej sytuacji, odbiera mu męską rolę… On zwyczajnie chciał opiekować się swoją kobietą. Wytłumaczyłam jej, że kiedy on coś kupi i gdzieś zaprasza, to ma korzystać. Jeśli czuje się z tym źle, to najlepiej niech sama wykaże inicjatywę – od czasu do czasu kupi bilety do teatru, czy wykupi romantyczny pobyt w spa. I zadziałało. Kamila wzięła sobie moje słowa do serca, a Seweryn pozwolił się zaskakiwać. Dołączyli do szczęśliwie połączonych, są szczęśliwie zakochani.

Seweryn i Kamila - Szczęśliwie Połączeni

Dodaj komentarz