Swatka Anna w Kwartalniku Hurtownianym

Swatka Anna w Kwartalniku Hurtownianym! Koniecznie przeczytaj mój artykuł, który ukazał się w najnowszym wydaniu tego czasopisma. Gwarantuję, że znajdziesz tam wiele interesujących treści, które poruszają tematykę biznesową.

Swatka Anna w Kwartalniku Hurtownianym

Pandemia dała w kość wielu przedsiębiorcom. Wiele firm, które działało tylko i wyłącznie stacjonarnie musiało przemyśleć strategię na nadchodzące miesiące. W najnowszym wydaniu Kwartalnika Hurtownianego dzielę się swoim doświadczeniem biznesowym. Skupiłam się na opowiedzeniu tego, jak sobie poradziłam na początku pandemii oraz jak działam dalej. Oczywiście mam też plany na funkcjonowanie mojej firmy na nadchodzące miesiące.

Warto mieć plan i zmieniać go wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba!

Nikt z nas nie przypuszczał, że koronawirus tak pokrzyżuje plany i funkcjonowanie wielu firm. Ja w tym czasie postawiłam na dalsze rozwijanie swojego biznesu w kierunku biznesu online. Stworzyłam różnego rodzaju e-booki, kursy online. Ostatnio powstała także Akademia Swatki. Szykuję się na nadchodzące miesiące, ponieważ wiem, że pandemia jeszcze nam nie odpuści. Za rogiem czai się kolejna fala zakażeń i jeszcze nie wiadomo jaki będzie miała przebieg. Wstępny plan na funkcjonowanie mam jednak w głowie i będę go realizowała krok po kroku.

O tym właśnie opowiadam w artykule, który ukazał się w najnowszym wydaniu Kwartalnika Hurtownianego. Zachęcam Was do lektury tego numeru. Znajdziecie w nim wiele inspirujących biznesowych historii!

Swatka Anna w Kwartalniku Hurtownianym

Dodaj komentarz