Wydarzenia Tygodnia 43

Zapraszam na Wydarzenia Tygodnia 43!

Wydarzenia Tygodnia 43

Życie to podróż, a ostatnio mam wrażenie jakbym była w ciągłej podróży. I to do samej siebie, do realizacji swoich marzeń. Na szczęście dokładnie wiem dokąd zmierzam. I dlatego spotykam na swojej drodze wsparcie, miłość, radość, małe problemy, ale wraz z nimi rozwiązania, które poprawiają to, co warto poprawić.

A co się wydarzyło w mijającym tygodniu w mojej pracy?

Przez ostatni tydzień umawiałam swoich dotychczasowych klientów na randki. Oprócz tego zapisywali się także do mnie nowi klienci przez wideorozmowy czy osobiście w moim biurze w Czerwionce. Single korzystali również z opcji zapisów, które można znaleźć na stronie www.zolyty.pl.

Oprócz tego udzieliłam wywiadu oraz pracowałam nad polepszeniem obsługi klienta, bo uważam, że zawsze jest coś do poprawy. Od ponad ośmiu lat słucham swoich klientów. Dla nich zmieniam na lepsze funkcjonowanie mojej firmy i moje działania jako Swatki. A co jeszcze robiłam w tym tygodniu? Pracowałam nad moją nową książką, a także spędziłam czas z rodziną.

Plany na nowy tydzień

To będzie bardzo ciekawy tydzień. W planach mam wywiad oraz nagrania do nowego programu w telewizji. W poniedziałek będzie również pierwszy dzień nowego pracownika w zespole. Oprócz tego będę standardowo umawiać moich klientów na randki oraz zapisywać nowych klientów przez wideorozmowy, osobiście w biurze w Czerwionce i wyjątkowo w Gdańsku od 5 do 8 sierpnia, gdyż będę tam na spotkaniu w Europejskim Klubie Kobiet Biznesu.

Życzę Wam cudownego tygodnia!

Swatka Anna

Wydarzenia Tygodnia 43

Dodaj komentarz