Wydarzenia Tygodnia 41

Zapraszam na Wydarzenia Tygodnia 41!

Wydarzenia Tygodnia 41

Pierwszy tydzień po urlopie był taki jaki lubię najbardziej… Umawiałam klientów na randki, udzielałam wywiadów, konsultacji, zapisywałam klientów przez wideorozmowy oraz osobiście w biurze w Czerwionce. Single zapisywali się również przez www.zolyty.pl.

Napisałam artykuł do biznesowej gazety oraz szkoliłam nową asystentkę do pracy stacjonarnej. Oprócz tego zdecydowałam się na zatrudnienie kolejnej osoby, która od sierpnia powiększy zespół. Tym razem będzie to mężczyzna, który odciąży mojego męża przy obróbce filmów. Będzie on również odpowiedzialny za zdjęcia, nagrywanie filmów oraz inne działania promocyjne. Mam wiele planów, wizję, misję, więc wiem, że cenne są osoby, które mi w tym pomogą.

A co jeszcze się wydarzyło w tym tygodniu?

W sobotę odwiedziłam Warszawę. Organizowałam randkę klientce, która wykupiła pakiet 90 Dni do Twojej Miłości. Z pomocą Heleny zadbałam o makijaż i fryzurę klientki, zamówiłam stolik w eleganckiej restauracji oraz kolację składającą się z czterech dań, zadbałam o transport. Randka okazała się sukcesem, klientka spędziła na spotkaniu cztery godziny. Trzymam kciuki.

Dodatkowo o 15:00 znalazłam się na spotkaniu w Europejski Klub Kobiet Biznesu. Poznałam nowe, cudowne kobiety. A dzisiaj odpoczywam, wraz z rodziną wybieram się na obiad do restauracji, odwiedzę również siostrzenicę Martynkę, która przebywa w szpitalu na rehabilitacji.

Plany na nadchodzący tydzień

Zaplanowane mam wideorozmowy, osobiste kontakty z klientami, umawianie randek, wywiad, czas dla siebie i rodziny.

Życzę Wam cudownego tygodnia,

Swatka Anna

wydarzenia tygodnia 41

Dodaj komentarz