Wakacyjna miłość a bezpieczeństwo

Wakacje to okres, w którym najczęściej decydujemy się na urlop i różnego rodzaju wyjazdy. Jesteśmy na nich bardziej wyluzowani, odprężeni i łatwiej nawiązujemy kontakty czy spędzamy czas z osobami nieznajomymi. Warto jest jednak mieć przy tym kilka rzeczy na względzie, by wakacyjny wyjazd miło nam się kojarzył. Dzisiejszym tematem wpisu jest wakacyjna miłość a bezpieczeństwo.

Nie chwal się samotnością

Podczas wyjazdu nie musisz nowo poznanym osobom mówić, że jesteś w danym miejscu sama, bez znajomych czy bez rodziny. Dlaczego? Ponieważ nieznajomi mogą to wykorzystać w niecnym celu! Możesz miło spędzić czas na pogawędce, poznać się, nawet umówić na kolejne spotkanie. Byleby było ono w publicznym miejscu, w którym jest sporo ludzi! Po prostu zadbaj o siebie.

Nie idź do domu nieznajomej osoby

Chociaż poznana osoba jest bardzo urocza i bardzo Ci się podoba, to absolutnie nie idź do domu nieznajomej osoby. Po kilku godzinach wspólnie spędzonego czasu nie znasz tej osoby dobrze i nie wiesz czy przypadkiem nie zrobi Tobie krzywdy.

Pilnuj drinka lub innego napoju

Jest to rada, którą dzielę się zawsze i wszędzie. Koniecznie podczas spotkania, imprezy pilnuj swojego drinka lub innego napoju, którym się raczysz. I nie przyjmuj drinków niespodzianek od nieznajomych. Dlaczego? Nie masz pewności czy czasem do szklanki nie zostaną dosypane jakieś proszki – np. pigułka gwałtu, po której nie będziesz pamiętać co się dalej działo. A dziać może się niestety wiele!

Zabezpieczenie

Jeśli już na tyle zaufałaś lub zaufałeś nowo poznanej osobie na wakacjach i między Wami jest taki żar namiętności, że nie możecie wytrzymać, to chcę jeszcze tutaj Cię na chwilę przystopować. Koniecznie pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu. Nie chodzi jedynie tutaj o możliwość zajścia w niechcianą ciążę, ale również o choroby weneryczne, które będziesz leczyć przez wiele miesięcy po wakacyjnej przygodzie.

Wakacyjna miłość a bezpieczeństwo

Można przeżyć wakacyjną miłość i zadbać przy tym o swoje bezpieczeństwo. Trzeba jedynie wykazać się trochę rozsądkiem, by wyjazd okazał się udany i był miłym wspomnieniem. A jak się uda, to i związkiem na dłużej, czego Ci serdecznie życzę!

Wakacyjna miłość a bezpieczeństwo

Dodaj komentarz