Wydarzenia Tygodnia 40

Zapraszam na Wydarzenia Tygodnia 40!

Wydarzenia Tygodnia 40

Ostatni tydzień spędziłam w uroczym miejscu w Sarbinowie. Odwiedziłam też Mielno, Gąski, Chłopy, Kołobrzeg, Ustronie Morskie, Koszalin. Wspólnie z rodziną zbierałam siły na intensywne działania. Minimalnie pracowałam, ale tylko tyle ile było, to konieczne.

Pełna sił oraz bardzo szczęśliwa wracam do domu.

Plany na kolejny tydzień

Od poniedziałku wracam na pełne obroty! A już jutro do zespołu dołączyła nowa osoba, kolejna asystentka, ale tym razem stacjonarna. Mam głowę pełną pomysłów, a podczas urlopu pojawiły się nowe, więc potrzebuję zespół, który mnie w tym wesprze. Wiem, że bez odpowiednich ludzi niestety, ale nie zrealizuję tak szybko jakbym chciała moich projektów!

Zaplanowane mam wideorozmowy, konsultacje, spotkania z nowymi klientami w biurze w Czerwionce oraz dojazd z usługą 90 Dni do Twojej Miłości. Wywiady, napisanie kilku artykułów oraz historii połączonych par, a przed urlopem dowiedziałam się, że kolejna para, którą miałam zaszczyt połączyć, Teresa i Stanisław powiedzieli sobie sakramentalne TAK. Bardzo serdecznie im gratuluję i cieszę się ich szczęściem!

Akademia Swatki

Dodatkowo klienci VIP dostaną bezpłatny dostęp do Akademii Swatki (www.akademiaswatki.pl). Jeśli nie jesteś moim klientem VIP, a chcesz mieć dostęp do Akademii, to nadal możesz do niej dołączyć. Wszelkie szczegóły dotyczące samej Akademii, jak i sposobu dołączenia do niej, znajdziesz na specjalnie dedykowanej stronie internetowej. Link znajdziesz powyżej.

wydarzenia Tygodnia 40

Dodaj komentarz