Wydarzenia Tygodnia 39

Zapraszam na Wydarzenia Tygodnia 39!

Wydarzenia Tygodnia 39

Praca jest moją pasją, ale ostatnio przesadziłam… Niestety, ale pracowałam nawet po 14 godzin na dobę. Wiadomo – jest mnóstwo rzeczy do zrobienia, umawiałam na randki, udzieliłam wywiadu, zapisywałam singli przez wideorozmowy, osobiście w biurze w Czerwionce, klienci korzystali również z samodzielnej rejestracji przez www.zolyty.pl.

Akademia Swatki wystartowała!

W poniedziałek ruszyła Akademia Swatki. Dziękuję Wam bardzo za to, że korzystacie i kupujecie dostęp w promocyjnej cenie, która obowiązuje tylko do 6 lipca. Zapraszam serdecznie do dołączenia! Na stronie Akademii przeczytacie o wszystkich najważniejszych szczegółach – www.akademiaswatki.pl.

A co jeszcze się wydarzyło?

Otrzymałam kilka ciekawych propozycji współpracy oraz możliwość występu w programie w telewizji. Wkrótce będę mogła Wam opowiedzieć o szczegółach! Mam więc o czym myśleć na urlopie, bo właśnie od soboty do 11 lipca jestem na urlopie, który jest połączony z minimalną ilością pracy w pięknej miejscowości Sarbinowo. Ładuję baterię.

Plany na kolejny tydzień

W tym tygodniu w planach mam kilka spotkań z nowymi klientami, a także maksymalny odpoczynek, taki jaki można mieć przy dzieciach ;). Na szczęście wybraliśmy Pensjonat Srebrne Tarasy, a muszę przyznać, że jest to idealnie miejsce dla rodziny. Dzieci bawią się pod opieką animatorów w ośrodku i na plaży. Jest zamek dmuchany, plac zabaw, pyszne jedzenie, miła i profesjonalna obsługa. Polecam bardzo serdecznie!

Cudownego tygodnia!
Swatka Anna

wydarzenia tygodnia 39

Dodaj komentarz