Wydarzenia Tygodnia 38

Zapraszam na Wydarzenia Tygodnia 38!

Wydarzenia Tygodnia 38

Jestem wdzięczna Kasi Masztaller, Marcie Moś oraz Sylwii Stein za wsparcie. Z ich pomocą kolejny projekt na mojej liście celów na ten rok został w tym tygodniu zrealizowany. W czwartek Sylwia walczyła jeszcze z ostatnimi poprawkami na platformie, ale już jestem spokojna, Akademia Swatki w formie platformy edukacyjnej dla singli i par jest gotowa. Osoby zapisane na listę zainteresowanych już mogą dołączyć, a oficjalna premiera zaplanowana jest na jutro.

Zapraszam www.akademiaswatki.pl!

A co jeszcze się wydarzyło?

Tydzień upłynął na umawianiu klientów na randki, zapis klientów przez www.zolyty.pl oraz osobiście w biurze w Czerwionce oraz przez wideorozmowy. Oprócz tego udzieliłam dwóch wywiadów oraz dołączyłam do programu Diamenty Kobiecego Biznesu.

Pracowałam również nad kolejnym kursem do Akademii Swatki, a w czwartek przyjęłam drugą dawkę szczepionki, która osłabiła mój organizm. Pracowałam więc z łóżka, umawiałam na randki, ale zrezygnowałam z spotkań z klientami. Jedynie w sobotę spotkałam się z nowymi klientami w biurze w Czerwonce.

Dzisiaj odpoczywam, zbieram siły na mocno pracujący tydzień.

Plany na przyszły tydzień

Przede wszystkim jutro startuje moja platforma kursowa – Akademia Swatki. Oprócz tego będę umawiała klientów na randki, zapisywała nowych klientów przez wideorozmowy oraz osobiście w biurze w Czerwionce. Poza tym czeka mnie dalsza praca nad kolejnym kursem online, który wkrótce pojawi się m.in. właśnie w Akademii Swatki.

W sobotę czeka mnie wyjazd do Sarbinowa na urlop, który jest połączony z pracą. Jeśli chcesz spotkać się ze mną od 3 do 11 lipca w Sarbinowie, to zapraszam, mam jeszcze dwa wolne miejsca. Dlatego, że nie będę pracowała po całych dniach, w planach mam więcej odpoczynku niż pracy i spędzenie czasu ze swoją rodziną.

wydarzenia tygodnia 38

Dodaj komentarz