Wydarzenia Tygodnia 36

Zapraszam na Wydarzenia Tygodnia 36!

Wydarzenia Tygodnia 36

Kocham to co robię i głośno o tym mówię. Jeśli ktoś mnie zapyta w pociągu, w taksówce, w przychodni, w garderobie w telewizji, w sklepie czym się zajmuję, to zawsze jestem przygotowana. Mam ze sobą wizytówki i dzielę się nimi. Zdarza się, że udzielam także bezpłatnych rad. Kiedyś moja znajoma, z którą podróżowałam pociągiem, powiedziała mi, że wszystkim mówię o tym, że jestem swatką i nie boję się o tym mówić. Ona zaś prowadzi inny biznes i tak nie potrafi robić. Uśmiechnęłam się wtedy do niej i powiedziałam, że nigdy nie wiesz, kto z tych osób zostanie Twoim klientem albo kto poda informację dalej. Przez 8 lat w taki sposób zdobyłam i połączyłam wielu klientów. Ostatnio 2 czerwca, kiedy byłam w Warszawie z wizytą u klientki w ramach pakietu 90 Dni do Twojej Miłości, korzystałam z taksówek. Jak zwykle rozdawałam wizytówki, a następnego dnia zadzwonił kolega kierowcy taksówki, który w piątek został moim nowym klientem.

Ten pan nie był jedynym klientem, z którym podpisałam umowę na poszukiwanie miłości w piątek w restauracji hotelu Novotel. Był jednak jedynym tego dnia, którego pozyskałam właśnie w taki sposób.

A co jeszcze się działo?

Tydzień jak zawsze obfitował w różnorodne zajęcia. Zapisywałam klientów przez wideorozmowy, osobiście w siedzibie Zolyt w Czerwionce oraz w Warszawie. Oprócz tego klienci zapisywali się samodzielnie przez www.zolyty.pl.

Umawiałam na randki, udzieliłam wywiadu, napisałam tekst do kolejnej książki Ilony Adamskiej. Poza tym pracowałam dalej nad kursem online, który będzie dostępny w Akademii Swatki.

Zapisz się, aby zyskać zniżkę i możliwość dołączenia w pierwszej kolejności! www.swatkaanna.pl/zapisy-do-akademii-swatki

A dzisiaj o 9:00 i 12:00 mam spotkania z nowymi klientami w siedzibie Zolyt w Czerwionce, a o 11:00 nagranie wywiadu, ostatnie prace nad kursem online, odpoczynek.

Swatka Anna w Pytanie na Śniadanie!

Spędziłam czas z rodziną, a w sobotę 10 raz gościłam w Pytaniu na Śniadanie w TVP2. Mówiłam o tym jak ważne są odpowiednie zdjęcia przy poszukiwaniu partnera. Jeśli chcesz obejrzeć materiał, wystarczy, że klikniesz TUTAJ.

Na ten temat napisałam bezpłatnego e-booka. Zapraszam do pobrania! Wystarczy, że zapiszesz się na Newsletter. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko jeden raz!

Plany na nowy tydzień

Kolejny raz odwiedzę Warszawę, ponieważ w czwartek biorę udział w gali Lwice Biznesu. Jest to impreza powiązana z premierą książki Lwice Biznesu pod redakcją Ilony Joanny Adamskiej, w której jestem.

Dodatkowo mam umówione wideorozmowy, konsultacje oraz dojazd do domu klienta w ramach pakietu 90 Dni do Twojej Miłości. Oprócz tego czeka mnie jeszcze wywiad, spotkanie z moją parą, prace nad kursem oraz umawianie randek. Zaplanowany mam też oczywiście czas dla siebie oraz czas dla rodziny.

Cudownego tygodnia,

Swatka Anna

Dodaj komentarz