Czym kierować się przy wyborze miejsca na randkę?

Zaprosiłeś na randkę kobietę, która od dawna się Tobie podoba. Jestem pewna, że na spotkaniu chciałbyś wypaść z jak najlepszej strony, bo bardzo Ci na tym zależy. I to niezależnie od tego, czy jest to pierwsza czy kolejna randka. A czy zdajesz sobie sprawę z tego jak ogromne znaczenie ma wybór miejsca spotkania? A czy wiesz czym kierować się przy wyborze miejsca na randkę? Jeśli nie, to nie martw się! W tym wpisie znajdziesz odpowiedź!

Czym kierować się przy wyborze miejsca na randkę? Pogodą!

Moim zdaniem przy wyborze miejsca na spotkanie z potencjalną przyszłą drugą połówką trzeba wziąć pod uwagę porę roku oraz prognozę pogody. Wyobraź sobie, że planujesz zabrać kobietę swoich marzeń na piknik do parku, a ma w tym dniu padać. Z randki nic nie wyjdzie, będziecie musieli ponownie się umawiać.

Weź pod uwagę zainteresowania kobiety

Zakładam, że przed pierwszą randką mimo wszystko już się trochę znacie. Wiesz mniej więcej czym interesuje się zaproszona przez Ciebie kobieta. Zaproś ją więc do miejsca, które będzie zgodne z jej zainteresowaniami! Jeśli lubi kuchnię włoską, to zabierz ją do fajnej włoskiej knajpki. Jeśli zaś tajską czy chińską, to też na miejsce randki wybierz odpowiednią restaurację. A jeśli jest aktywna sportowo, to warto wybrać się wspólnie na lodowisko czy tor wrotkarski.

Weź pod uwagę charakter kobiety

Może się zdarzyć, że nie wiesz za bardzo czym interesuje się zaproszona przez Ciebie kobieta. To nic złego, w końcu dopiero co się poznajecie. Czym kierować się przy wyborze miejsca na randkę w takiej sytuacji? Weź pod uwagę charakter kobiety! Jeśli wiesz, że jest elegancka, to zabierz ją do wytwornej restauracji. Jeśli zaś wybranka Twojego serca jest wesoła i radosna, to zabierz ją do okolicznego parku rozrywki.

Weź pod uwagę swoją sytuację finansową

Przy wyborze miejsca na randkę koniecznie musisz wziąć pod uwagę swoją sytuację finansową. Nie ma co wybierać się do bardzo ekskluzywnego miejsca, skoro wiesz, że Twój portfel może nie wytrzymać takiego spotkania. Nie zapożyczaj się też u kolegów. Kobieta ma poznać Ciebie, a nie zasobność Twojego portfela.

czym kierować się przy wyborze miejsca na randkę

Dodaj komentarz