3 pomysły na randkę w realu – zapoznaj się z nimi!

Obostrzenia związane z koronawirusem na ten moment nie pozwalają zbytnio na randkowanie w realu. Prędzej czy później sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju się poprawi, a obostrzenia z każdym tygodniem będą łagodzone. Warto do tego przygotować się już teraz i choć mieć pomysły na spotkania z drugą połówką. W tym wpisie zobaczysz moje 3 pomysły na randkę w realu.

Kabareton

Podobno śmiech to zdrowie. Tylko nie każdy ma takie samo poczucie humoru. Osobiście uwielbiam kabarety, są też takie, które uważam za idiotyczne i nie wybrałabym się na nie nawet za darmo. Warto zatem podpytać partnerkę czy ma jakieś ulubione formacje kabaretowe lub co ją bawi. Z taką wiedzą będziesz wiedział, co wybrać. Plusem takiego wypadu jest z pewnością dobry nastrój, który jest kluczem do swobodnej rozmowy.

Piknik

Romantyczne chwile na łonie natury. To idealny pomysł na randkę w letni, ciepły, słoneczny dzień. Wystarczy tylko koc, kosz z pysznościami (np. truskawki, czereśnie, małe kanapeczki, lekka sałatka, muffinki, ciasteczka, butelka dobrego wina albo kompotu z sezonowych owoców), koniecznie serweta lub cerata, serwetki, sztućce, talerze, kieliszki, mogą być jednorazowe. Warto pomyśleć o zabraniu małej poduszki, gry planszowej, kart lub tomiku poezji. Nazbierać polnych kwiatów i wręczyć partnerce. Ogromne znaczenie ma wybór miejsca: łąka, park, leśna polana, plaża.

Wesołe miasteczko

Nuda? Na randce w Wesołym Miasteczku nikt o niej nie słyszał! Szalona zabawa, ekstremalne przeżycia, radość, niewinny strach na kolejce górskiej, romantyczne chwile na diabelskim młynie. Zanim wybierzesz się do parku rozrywki, zapytaj drugą stronę, czy też ma na to ochotę. Nie każdy jest miłośnikiem silnych wrażeń, a lęk wysokości, choroba lokomocyjna lub paniczny strach mogą być przeszkodami nie do przeskoczenia. Zapoznaj się również z godzinami otwarcia, cennikiem i najważniejsza informacja dotyczy ilości czynnych atrakcji. Niestety, zdarza się czasem, iż Wesołe Miasteczko jest tylko z nazwy, urządzenia są przestarzałe, większa część nieczynna. Warto zasięgnąć opinii znajomych lub z Internetu, czy to, do którego zapraszasz partnerkę, jest odpowiednie.

3 pomysły na randkę w realu

Randkowanie w realu może obecnie i jest utrudnione, ale za chwilę nadejdą lepsze chwile. Warto się do nich przygotować. Jeśli masz z tym problem, to zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Razem na pewno uda się nam go rozwiązać!

3 pomysły na randkę w realu

Dodaj komentarz