Swatka Anna w Sarbinowie w lipcu!

Uwaga! Uwaga! Swatka Anna w Sarbinowie! W dniach od 3 do 11 lipca 2021 r. zapraszam wszystkich z województwa zachodniopomorskiego (i nie tylko) do Sarbinowa.
Będziesz mieć możliwość skorzystania z moich usług osobiście, bez kosztów dojazdu i zawarcia umowy dostosowanej do Twoich oczekiwań oraz budżetu! Pamiętaj, że w tym momencie jest to jedyna możliwość z moim dojazdem. Obecnie dojeżdżam do klientów tylko i wyłącznie w Pakiecie 90 Dni do Twojej Miłości! Nie czekaj więc, tylko skorzystaj z tej okazji i daj sobie szansę na miłość! Poniżej możesz przeczytać o szczegółach spotkania oraz o kosztach. Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań zawsze możesz się do mnie zgłosić, a dane kontaktowe do mnie umieszczone są na końcu.

Spotkaj się ze mną!

Podczas spotkania:

  • poznam Ciebie oraz Twoje oczekiwania dotyczące odpowiedniego partnera lub odpowiedniej partnerki,
  • wypełnię razem z Tobą ankietę,
  • podpiszę z Tobą umowę,
  • z Katalogu Fotoofert wspólnie wybierzemy pierwsze kandydatki lub pierwszych kandydatów na randki,
  • w prezencie otrzymasz Zolytowy Poradnik Randkowy.

Pamiętaj, że taka okazja może się szybko nie powtórzyć! Jeśli zastanawiałaś się lub zastanawiałeś się czy skorzystać z moich usług, a mieszkasz w województwie zachodniopomorskim, to będzie doskonała okazja do spotkania!

Swatka Anna w Sarbinowie

Zapraszam do umówienia spotkań! Od razu zaznaczam, że niestety, ale liczba miejsc będzie ograniczona.  W każdym dniu przewiduję maksymalnie dwa spotkania. Nie czekaj więc, tylko umów się na spotkanie ze mną i daj sobie szansę na odnalezienie miłości! Pamiętaj, że w zależności od wybranego przez Ciebie pakietu, koszt umów się nie zmienia – będzie taki sam jak przy zapisie osobistym lub jak przez wideorozmowy. Ważne jest również to, że warunkiem zarezerwowania terminu jest wpłata zaliczki na poczet umowy. Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 730 251 897 lub poprzez e-mail wysyłając wiadomość na: swatkaanna@op.pl. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania, więc nie obawiaj się kontaktu ze mną!

swatka anna w sarbinowie

Dodaj komentarz