3 pomysły na randkę w domu! Wykorzystaj je już dziś!

Obecnie pandemia mocno pokrzyżowała plany wszystkim tym, którzy lubili spotykać się poza domem. Ale tak naprawdę to dzięki niej można wykazać się inwencją i pomysłowością na wspólne spędzanie czasu we własnych czterech ścianach. Jeśli masz z tym problem, to łap moje 3 pomysły na randkę w domu.

Wieczór karaoke

Na imprezach studenckich furorę robi karaoke, czyli śpiewanie piosenek do akompaniamentu jedynie z linią melodyczną, posiłkując się tekstem, który jest wyświetlany na ekranie. Jest to coś podobnego do popularnej niegdyś „Szansy na sukces”, tylko nikt nikogo nie poddaje ocenie, a dobrze się bawi! I właśnie ze względu na dobrą zabawę warto zorganizować randkowy wieczór z karaoke. Co będzie potrzebne? W najprostszej wersji potrzebny będzie komputer z dostępem do Internetu. Wiele piosenek karaoke można znaleźć bezpłatnie na YouTube! Jako mikrofon można wykorzystać np. szczotkę albo zamknięty lakier do włosów. Jeśli chcesz, by było bardziej profesjonalnie, to w sklepach można kupić zestawy piosenek z mikrofonem. Teraz wystarczy jedynie znaleźć ulubione utwory i dobrze się bawić przy ich śpiewaniu!

Kolacja w stylu PRL

Jeden stolik przykryty czerwoną ceratą w kratę, wcześniej przygotowane żelazne miski przykręcone do desek oraz łyżki połączone wspólnym łańcuchem. W menu: śledzie, bigos, mielonka turystyczna, jajka w majonezie, sałatka ziemniaczana, pomarańcze. Do picia zwykła wódeczka. Do dekoracji pokoju możesz użyć obrazków z tamtych lat, rolek szarego papieru, pomarańczy. Fajną zabawą po posiłku jest wycinanie na czas słynnych kartek żywnościowych, które z łatwością można pobrać z Internetu. Klimat spotkaniu nada również muzyka z tamtych lat. Ten pomysł jest trochę czasochłonny, ale z pewnością partner byłby zaskoczony.

Namiętna randka

Ustaw nastrojową muzykę. Przyszykuj butelkę szampana oraz przekąski, na przykład truskawki w czekoladzie. Na stole rozłóż grę oraz gadżety erotyczne. Przywitaj swojego partnera ubrana jedynie w seksowny komplet bielizny. Albo bądź ubrana, a drugą połówkę posadź na kanapie i w rytm muzyki wykonaj zmysłowy striptiz. Dalej już chyba nie muszę pisać, co będzie się działo?

3 pomysły na randkę w domu

Jak możesz łatwo zauważyć randkowanie w domu nie musi być nudne. Wystarczy odrobina wyobraźni i można spędzić naprawdę miły wieczór w swoich czterech ścianach. Trzeba jedynie chcieć i mieć pomysł. A jeśli masz z tym problem, to ja Ci chętnie pomogę! Zachęcam do skorzystania z mojej oferty!

3 pomysły na randkę w domu

Dodaj komentarz