Wydarzenia Tygodnia 32

Zapraszam na Wydarzenia Tygodnia 32!

Wydarzenia Tygodnia 32!

To był bardzo wyjątkowy tydzień. Od poniedziałku do piątku wszyscy mogli świętować moje 39 urodziny. Z tej okazji przygotowałam -39% zniżki na wszystkie e-booki i audiobooki oraz na pakiet indywidualny i komfort przez www.zolyty.pl Bardzo dziękuję za tak ogromne zainteresowanie. Kolejna duża zniżka za rok, w moje 40 urodziny.

Dodatkowo 14 maja w moje urodziny ogłosiłam, że do następnych urodzin w ramach prezentu dla siebie, odwiedzę 39 najbardziej romantycznych miejsc w Polsce. Jeśli znasz takie miejsce, to daj znać w komentarzu. Wszystkie te miejsca znajdą się w moim pierwszym przewodniku z najbardziej romantycznymi miejscami w Polsce na wyjątkowe randki. Premiera przewodnika w moje 40 urodziny.

14 maja dostałam mnóstwo cudownych życzeń, bardzo wszystkim dziękuję. W sobotę zapisałam jedną osobę do pakietu VIP, a później już w gronie rodziny świętowałam urodziny.

Jednak tydzień składał się również z standardowej pracy. Umawiałam na randki, zapisywałam klientów przez wideorozmowy, osobiście w Czerwionce, byłam również z pakietem 90 Dni do Twojej Miłości u nowego klienta w domu, w Katowicach. Przypominam, że to jedyny pakiet, gdzie jadę do domu klienta.

Udzieliłam wywiadu, konsultacji, nagrywałam kurs online do Akademii Swatki online, czytałam książkę, spędziłam czas z rodziną.

Gdzie na randki

Uwielbiam randkować, zachęcam wszystkich do randkowania. Dlatego utworzyłam grupę dla singli i par, które szukają inspiracji do randkowania, która również w moje urodziny została pokazana światu. Gdzie na randki https://www.facebook.com/groups/497783764700881/. Gorąco do niej zapraszam singli, pary, ale również przedsiębiorców do bezpłatnego promowania takich miejsc.

Plany na nowy tydzień:

Nowy tydzień, nowe możliwości. Więc zaplanowane mam wideorozmowy, konsultacja, wizyty klientów stacjonarnie, umawianie na randki, nagrywanie kursu do Akademii Swatki, a w czwartek pierwsza dawka szczepienia przeciwko COVID-19. Dlatego nie umawiam klientów na czwartek i piątek, teoretycznie robię sobie wolne. Jednak mam cichą nadzieję, że będzie dobrze i będę mogła pracować, to wtedy zajmę się umawianiem na randki oraz pracą nad kolejnym kursem.

Długo biłam się z myślami czy się szczepić. Mam słabą odporność z powodu choroby, z którą zmagam się od lat. W październiku dosyć ciężko przeszłam covid, więc boję się powtórki. Kilka dni temu zrobiłam sobie test na wykrycie przeciwciał. Niestety wynik nie jest zadawalający. Dodatkowo mam mnóstwo klientów lekarzy, którzy dawno są zaszczepieni i rekomendowali mi szczepienie. Więc i ja dołączę do tego grona.

Cudownego tygodnia,

Swatka Anna

Wydarzenia Tygodnia 32

Dodaj komentarz