3 pomysły na wideo randkę. Skorzystaj już dziś!

Pandemia koronawirusa daje nam wszystkim mocno w kość. Nie warto się jednak załamywać, tylko starać się pozytywnie patrzeć w przyszłość. Zwłaszcza, że obecnie technika bardzo pomaga w znalezieniu miłości… przez Internet. Możesz poznać drugą osobę, spotkać się z nią i nawet nie wyjść z domu! W tym wpisie przedstawiam 3 pomysły na wideo randkę. Mam nadzieję, że wykorzystasz je przy najbliższej okazji!

Randka filmowa

Wspólnie ustalacie film, który chcecie zobaczyć np. na Netflixie czy HBO GO. Umawiacie się na konkretną godzinę i 15 minut przed seansem łączycie się na wideo rozmowę. Możecie porozmawiać o filmie oraz o oczekiwaniach względem niego. Gdy film się zacznie, wyłączacie kamerki, patrzycie na film, po czym już po seansie włączacie kamerki i czujecie się tak, jak byście wyszli z kina. Macie tematy do rozmowy. Każdy może sobie przygotować we własnym zakresie swoje ulubione przekąski na seans: popcorn, chipsy itp., a później już po seansie zaparzyć filiżankę kawy lub herbaty.

Noc gier

To randka dla wytrwałych, chociaż możesz skrócić czas. Jeśli lubisz grać w wirtualne gry albo grałeś w dzieciństwie i ona podobnie, to może warto umówić się na wspólną grę online. Podczas gry cały czas możecie ze sobą rozmawiać, a w niektórych przypadkach widzieć siebie nawzajem. To taka zabawa dla dużych, ale może być zabawnie.

Wirtualny spacer

Obecnie parki rozrywki, muzea, centrum nauki, przyrodnicze parki, umożliwiły każdemu, kto wejdzie na darmową stronę skorzystanie z wirtualnego spaceru. Uwielbiasz góry? Wybierzcie się na wędrówkę górską. Wprawdzie każdy przed swoim ekranem, ale widoki zapierające dech w piersiach pewnie zapewnią Wam tematy do rozmowy. Lubisz sztukę? Muzea, galerie sztuki stoją otworem.

3 pomysły na wideo randkę

Tak naprawdę ogranicza Was jedynie Wasza własna wyobraźnia, jeśli chodzi o organizowanie wideo randek. Jeśli jednak dalej masz dylemat jak taka randka może przebiegać, co na niej robić czy jak się zachowywać, to serdecznie zapraszam Cię do przeczytania mojego e-booka “Jak randkować bez wychodzenia z domu”.

3 pomysły na wideo randkę

Dodaj komentarz