Promocja urodzinowa 10-14 maja 2021

Z okazji moich urodzin przygotowałam dla Was niespodziankę! Jest to promocja urodzinowa, która trwa od 10 do 14 maja 2021. O szczegółach przeczytasz poniżej! Pamiętaj, daj sobie szansę i znajdź miłość swojego życia!

Promocja urodzinowa – jakie produkty są nią objęte?

14 maja obchodzę urodziny. Nie powiem Ci które, ale powiem, ile zniżki dostaniesz, jeśli skorzystasz i kupisz któryś z produktów lub usług objętych promocją. 😉

Przygotowałam aż 39% zniżkę na wybrane produkty i usługi:

Szczegóły dotyczące e-booków, audiobooków czy pakietów możesz bardzo łatwo znaleźć. Wystarczy, że klikniesz w któryś napis powyżej, a przeniesiesz się bezpośrednio do karty produktu. Zawsze też możesz do mnie napisać z pytaniem o konkretne produkty czy poprosić o pomoc w wyborze najlepszej usługi dla Ciebie na adres e-mail: zolyty@op.pl. Zależy mi, by moi klienci byli zadowoleni z tego, co im oferuję.

Dlaczego mam skorzystać z promocji urodzinowej?

Rzadko robię promocje na swoje produkty, a już zwłaszcza usługi. Promocja urodzinowa to jedyna szansa w roku, kiedy w niższych cenach można przystąpić do Pakietu Indywidualnego czy też Pakietu Komfort. Jeśli się zastanawiasz nad zakupem, to mogę Tobie jedynie powiedzieć, byś nie zwlekał, byś nie zwlekała dłużej. Tak niskie ceny na pakiety będą dopiero za rok, więc zastanów się, czy na pewno chcesz tak długo czekać? Daj sobie szansę na znalezienie miłości już dziś! Ja pomogę znaleźć Tobie drugą połówkę, ale to Ty musisz wykonać pierwszy krok. Niech tym krokiem będzie nawet zakup e-booka czy audiobooka, jeśli w tym momencie obawiasz się czy Pakiet Komfort lub Pakiet Indywidualny jest dla Ciebie.

Pozdrawiam serdecznie,
Swatka Anna

promocja urodzinowa

Dodaj komentarz