Jak przygotować się do randki? Kilka moich porad!

Niezależnie od tego czy spotkanie ma się odbyć w formie wideo czy też na żywo, to na randkę (zwłaszcza pierwszą, od której przecież bardzo dużo zależy) musisz się odpowiednio przygotować. Poniżej przedstawiam krótki poradnik na temat tego, jak przygotować się do randki.

Jak przygotować się do randki? Zadbaj o ubiór!

Przede wszystkim musisz zwrócić uwagę na swój ubiór. Jeśli idziecie na romantyczną kolację, to nie ubieraj trampek, dżinsów i białego t-shirta. A co w przypadku, gdy partner nie powiedział Tobie gdzie Cię zabiera? Wtedy koniecznie musisz zapytać o strój, żeby nie popełnić gafy. Zły dobór ubioru spowoduje, że nie będziesz się dobrze czuć na spotkaniu, co przełoży się na to, że źle na niej wypadniesz.

Tylko nie przesadź z makijażem, kobieto

Wiem, że na pierwszym spotkaniu chcesz wywrzeć niesamowite wrażenie na facecie. Chcesz, by Ciebie zapamiętał, ale chyba raczej nie z tego, że przesadziłaś z makijażem i wyglądasz jak klaun? Na pierwszą randkę proponuję, byś wykonała delikatny makijaż, który doda Ci kobiecości. Ostry makijaż zostaw na później, będziesz jeszcze miała czas na prezentację i tego wydania.

Zadbaj o bezpieczny powrót

Jesteśmy dorośli i możemy sobie pozwolić, by na spotkaniu coś nie coś wypić. Od razu przestrzegam Ciebie przed jednym – nie pij za dużo alkoholu. Zbyt duża ilość może przynieść Ci jedynie kompromitację, a tego z pewnością nie chcesz na pierwszej randce. Proponuję, abyście wypili dwa, no maksymalnie trzy drinki. Rozluźnicie się troszkę, co pomoże Wam w rozmowie. Jednak zadbaj przy tym też o swój bezpieczny powrót. Absolutnie nie prowadź samochodu pod wpływem alkoholu. W takiej sytuacji lepiej zamówić taksówkę, a po pojazd przyjechać następnego dnia.

Jak przygotować się do randki?

Przedstawiłam Tobie najważniejsze porady na temat tego jak przygotować się do randki, zwłaszcza tej pierwszej. Ale ten wpis niestety nie wyczerpuje całego zagadnienia. Więcej na ten temat przeczytasz w mojej książce i e-booku Zolytowy Poradnik Randkowy.

jak przygotować się do randki

Dodaj komentarz