Swatka Anna w Super Expressie

Uwaga! Uwaga! Swatka Anna w Super Expressie! W wydaniu z dnia 6 maja został opublikowany krótki wywiad ze mną na temat Pandemii Miłości, a dokładniej o szukaniu miłości i randkowaniu w czasie pandemii.

Swatka Anna w Super Expressie

Pandemia koronawirusa sporo namieszała w naszych życiach. Wiele osób właśnie w tym momencie zdało sobie sprawę z tego, co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze. I nie jest to nowy zegarek, nowa sukienka czy nowy wypasiony komputer do gier. To bliskość drugiej osoby, kogoś z kim można porozmawiać na wszystkie tematy, to wsparcie od niej jest najważniejsze.

Na początku pandemii wiele osób zrezygnowało z randkowania, ponieważ była to dla nas wszystkich jedna wielka niewiadoma. Później podejście ludzi zmieniło się i w tej kwestii i randkujący zaczęli wykorzystywać różne sposoby na to, by się ze sobą spotkać i bliżej poznać.

Szczegółów artykułu nie chcę Wam do końca zdradzać, ponieważ chcę zostawić Wam jakąś niespodziankę. Co ciekawe Swatka Anna w Super Expressie jest nie tylko w wydaniu papierowym, ale także internetowym. Jeśli nie udało Ci się przeczytać wywiadu ze mną w formie tradycyjnej, to zapraszam serdecznie do przejścia na stronę portalu, na której bez problemu zapoznasz się z całym opublikowanym tekstem. Wystarczy jedynie, że klikniesz TUTAJ. Wtedy automatycznie zostaniesz przeniesiony bądź przeniesiona na odpowiednią podstronę wersji internetowej Super Expressu.

Pozdrawiam,

Swatka Anna

Swatka Anna w Super Expressie
Super Express

Dodaj komentarz