Nigdy nie rób tego na randce, zwłaszcza pierwszej!

Hurra! Udało się! Idziesz na randkę z wymarzoną kobietą albo wymarzonym mężczyzną. Szykujesz się, masz już wybrane ubranie stosowne do okazji i miejsca spotkania, zostało jedynie założenie butów i wyjście. Ale tutaj muszę Cię przystopować. Jeśli chcesz, aby pierwsza randka nie była ostatnią, to nigdy nie rób tego na randce. A czego? A dowiesz się konkretnie z niniejszego wpisu.

Nie baw się telefonem

Na spotkaniu pojawiłaś się / pojawiłeś się, aby poznać drugą osobę. Aby dowiedzieć się o niej ciekawych rzeczy. Nie wyciągaj więc telefonu, a już tym bardziej nie zaglądaj co chwilę na Facebooka czy Instagram, by zobaczyć co słychać u znajomych. Na to będziesz mieć czas po randce, teraz skup się na drugiej osobie.

Absolutnie nie rób tego na randce – nie opowiadaj o chorobach swoich i innych

Nie opowiadaj o swoich dolegliwościach ani o chorobach innych osób. Nie znaczy to, że masz ukrywać pewne rzeczy, ale o tym można porozmawiać później. Pamiętaj, że na wszystko przyjdzie czas.

Nie rozmawiaj o polityce oraz wierze

Absolutnie nie poruszaj tematu polityki oraz wiary na randce.  Jeśli macie odmienne poglądy, to zamiast miło spędzonego spotkania może się okazać, że będziecie się kłócić. To są zbyt drażliwe tematy. Lepiej je poruszyć wtedy, gdy bliżej poznasz drugą osobę.

Nie przesłuchuj drugiej osoby

Pamiętaj, że randka to spotkanie, na którym rozmawiacie i wzajemnie się poznajecie. I tak ma pozostać! Jeśli zaczniesz przesłuchiwać drugą osobę, to gwarantuję, że do drugiego spotkania raczej nie dojdzie. Nikt nie chce być brany „pod lupę”, zwłaszcza na pierwszym spotkaniu.

Nigdy nie rób tego na randce! Ostatnia rada Swatki Anny

Jak widzisz pewnych rzeczy nie warto robić na randce, zwłaszcza na pierwszej randce, jeśli chcemy, aby znajomość była kontynuowana. Na wiele rzeczy przyjdzie jeszcze czas. I tak na zakończenie mam jeszcze jedną, ważną radę – nie uprawiaj seksu na pierwszej randce, bo drugiej nie będzie!

nie rób tego na randce

Dodaj komentarz