Życie na Gorąco wywiad ze Swatką

Uwaga! Życie na Gorąco wywiad ze Swatką!

Życie na Gorąco wywiad ze Swatką

W najnowszym wydaniu gazety “Życie na Gorąco” ukazał się wywiad ze mną. Opowiadałam o tym, co najbardziej lubię robić, czyli o swojej pracy. O tym, jak bardzo jestem szczęśliwa, gdy łączę pary ze sobą, choć nie zawsze jest to takie proste zadanie.

Miłość w czasach zarazy

W wywiadzie opowiadałam również o swojej pracy podczas pandemii koronawirusa. Wydawać by się mogło, że przez ten rok ludzie raczej nie będą myśleć o miłości, ale jest wprost przeciwnie! Właśnie dzięki pandemii wielu singli, ludzi samotnych od lat spotkała straszna rzecz, ponieważ zaczęli bardziej odczuwać samotność. Ograniczone były przecież spotkania z rodziną, wypady z przyjaciółmi i wiele takich osób dopiero teraz doceniło bliskość drugiej osoby i bardzo im tego brakowało. Z tego względu też i ja pracy przez ten rok miałam więcej, bo więcej osób potrzebowało i nadal potrzebuje mojej pomocy. A ja staram się pomagać im wszystkim tak jak tylko mogę.

Oprócz tego wiele osób zaczęło randkować w Internecie, a trzeba pamiętać, że czyhać na samotnych może wiele niebezpieczeństw. Z tego względu napisałam też specjalnego e-booka na ten temat, czyli Jak randkować bez wychodzenia z domu. Chcesz się z nim zapoznać? Kliknij TUTAJ.

Dodaj komentarz