Światowy Dzień Książki ze Swatką Anną

Od zawsze uwielbiam książki. Nałogowo czytam i kupuję. Z każdej podróży do Warszawy przyjeżdżam z nowym egzemplarzem. Nawet zwykłe zakupy w Biedronce kończą się z książką w koszyku. Lubię tradycyjne, ale czytam również e-booki oraz słucham audiobooki. W tym roku również czytając świętuję Światowy Dzień Książki!

Światowy Dzień Książki

W biurze posiadam regał z książkami, w domu… Prawie w każdej torebce czeka na mnie książka… Już tak mam. Książki to dla mnie okno na świat. I może właśnie dlatego również je piszę, a na koncie mam poradniki randkowe, podręcznik dla par, e-booki, audiobooki. A w szufladzie kilka do skończenia.

Do tej pory napisałam i wydałam następujące książki:

  1. Zolytowy Poradnik Randkowy – poradnik o randkowaniu dla kobiet oraz mężczyzn, który dostępny w wersji papierowej, a także jako e-book oraz audiobook.
  2. Jak znaleźć odpowiednią kobietę? – książka skierowana dla mężczyzn, która dostępna jest w wersji papierowej, ale także jako e-book oraz audiobook.
  3. Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż? – książka skierowana dla kobiet, którą można zakupić w wersji papierowej oraz w formie e-booka czy audiobooka.
  4. Jak randkować bez wychodzenia z domu? – poradnik, który opowiada o tym jak randkować z wykorzystaniem Internetu, dostępny w formie e-booka.
  5. Jak w 21 dni naprawić związek? – poradnik skierowany dla par, który ma za zadanie poprawić relację między partnerami. Dostępny w formie papierowej oraz jako e-book. Jako rozszerzenie tego tematu stworzyłam również kurs online!

Pozdrawiam,

Swatka Anna

Światowy dzień książki
Poradniki randkowe

Dodaj komentarz