Rodzaj Żeński – Swatka Anna w programie!

Kochany, kochana! 21 kwietnia w TVP3 Katowice został wyświetlony odcinek programu Rodzaj Żeński z moim udziałem! Serdecznie zapraszam Cię do jego obejrzenia, ponieważ wraz z prowadzącymi poruszałyśmy bardzo ważny temat. Temat związany z relacjami między partnerami!

Rodzaj Żeński

Razem z przemiłymi prowadzącymi (Katarzyną Ciesielską oraz Anną Drynda) porozmawiałyśmy w tym odcinku na ważny temat dotyczący par. Mianowicie odcinek był o zdradzie wśród partnerów. W trakcie programu wywiązała się bardzo ciekawa dyskusja i gorąco zachęcam Cię do obejrzenia tego odcinka. Wystarczy, że klikniesz TUTAJ i zostaniesz przeniesienia lub przeniesiony na odpowiednią podstronę z tym odcinkiem!

Mam nadzieję, że z naszej dyskusji wyciągniesz odpowiednie wnioski i wdrożysz je w funkcjonowanie Twojego związku. Jeśli jednak po drodze mielibyście problemy z Waszą relacją, to pamiętaj o jednym. Razem ze swoim partnerem czy partnerką zawsze możecie się do mnie zwrócić, a ja Wam bardzo chętnie pomogę!

A jeśli chcesz zobaczyć moje inne wystąpienia w mediach czy wywiady w gazetach, to serdecznie zapraszam na moją podstronę, w której znaleźć można właśnie wszystkie moje wystąpienia medialne. Wystarczy, że klikniesz TUTAJ.

Pozdrawiam serdecznie,

Swatka Anna

Dodaj komentarz