Wydarzenia Tygodnia 29

Wydarzenia Tygodnia 29

Wydarzenia Tygodnia 29

W ostatnim tygodniu przeanalizowałam dokładnie to, na co tak naprawdę poświęcam najwięcej czasu w mojej firmie. Wypisałam wszystkie zadania, w których moja obecność jest konieczna i niezastąpiona oraz te, które mogę oddelegować innym osobom. Trochę się tego nazbierało. Ciężko mi oddawać kolejne zadanie, ale wiem, że to jedyna droga do rozwoju firmy. Cieszę się, że otaczam się osobami, które dobrze wykonują swoją pracę i mogę im zaufać, że nadal będą ją w ten sposób wykonywać, jednocześnie dbając o moją markę w sposób, który ja chcę.

Co jeszcze się u mnie wydarzyło w tym tygodniu?

Umawiałam moich klientów na randki, udzieliłam wywiadów do gazet i portali internetowych, konsultacji, przeprowadzałam wideoorozmowy i zapisywałam klientów stacjonarnie w biurze w Czerwionce. Oprócz tego pracowałam nad kursem online, uczestniczyłam w kolejnym, rozwijającym mnie i firmę szkoleniu oraz planowałam działania mojej marki na kolejne miesiące. Szczęśliwie połączyłam też dwie kolejne pary i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa! Pisałam felieton do e-booka Ilony Adamskiego oraz przygotowałam materiały o sobie do Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.

Maraton Wideorozmów!

A dzisiaj mam Maraton Wideorozmów i idę z rodziną na Urodzinowy Na Maksa Charytatywny Kiermasz Książek. Polecam. Warto pomagać!

Plany na Nowy Tydzień

Mam umówionych mnóstwo wideorozmòw, konsultacji, wywiad, biznesowe spotkanie online, planowanie, praca nad kursem online. Będę umawiała na randki, odwiedzi mnie nową para, a w środę o 14:00 zapraszam do TVP3 Katowice na Rodzaj Żeński. Będzie premiera odcinka w którym występowałam w roli eksperta. Mówiliśmy o zdradzie.

Cudownego tygodnia

Swatka Anna

Wydarzenia Tygodnia 29

Dodaj komentarz