Jak długo i jak efektywnie szukasz miłości?

Jeśli trafiłaś / trafiłeś na ten artykuł, to prawdopodobnie jesteś osobą samotną, która poszukuje drugiej połówki, by dzielić z nią życie. Mogę Cię zapewnić, że nie jesteś jedyną taką osobą, a tym wpisem postaram się rozwiązać problem pt. jak długo i jak efektywnie szukasz miłości.

Jak długo i jak efektywnie szukasz miłości?

Na początku usiądź wygodnie na kanapie i zastanów się nad tym jak długo jesteś osobą samotną. Jeśli jest to miesiąc, dwa lub trzy, to spokojnie. To stosunkowo mało czasu, aby znaleźć miłość (choć pamiętaj, że nie jest to niemożliwe). W takim przypadku daj sobie jeszcze po prostu czas. Jeśli jednak jesteś singielką czy singlem zdecydowanie dłużej – dwa, trzy, pięć, to zdecydowanie już trzeba wprowadzić jakieś poprawki.

Gdzie szukasz miłości?

Teraz pomyśl o tym gdzie do tej pory szukałaś lub szukałeś swojej drugiej połówki. Czy od kilku lat jest to jedno i to samo miejsce? Czy ciągle pytasz swoich znajomych czy mogliby Ciebie umówić z kimś interesującym? A może przebywasz tylko na jednym portalu randkowym i znasz już praktycznie na pamięć wszystkie ogłoszenia z Twojej okolicy?

Co mogę zrobić?

Możesz w takiej sytuacji zrobić naprawdę dużo. Przede wszystkim zmień miejsce poszukiwań drugiej połówki. Szaleństwem jest szukać przez lata ciągle w tym samym miejscu i oczekiwać, że nagle ktoś się interesujący pojawi. Tak nie jest! Przy szukaniu miłości nie ma sensu ograniczać się do jednego miejsca, bo nigdy nie wiesz gdzie spotkasz swoją wybrankę, swojego wybranka.

Ale powiedzmy sobie szczerze, że po latach bezowocnych poszukiwań możesz być zniechęcona lub zniechęcony. Doskonale to rozumiem i wiem, że mogę Tobie w tym pomóc. Mogę odbyć z Tobą konsultację, na której udzielę Ci kilku porad, postaramy się rozwiązać Twój problem. Możesz także skorzystać z mojej oferty i poszukiwania miłości pozostawiasz wtedy na moich barkach. Pamiętaj – nie ma sytuacji bez wyjścia, na każdy problem można znaleźć rozwiązanie. Trzeba jedynie bardzo tego chcieć lub otrzymać odpowiednią pomoc.

Jak długo i jak efektywnie szukasz miłości?

Dodaj komentarz