Wydarzenia Tygodnia 28

Wydarzenia Tygodnia 28

Wydarzenia tygodnia 28

W ostatnim tygodniu przeprowadziłam mnóstwo wideorozmów. Chociaż ten sposób zapisu do skorzystania z mojej pomocy jest droższy od samodzielnej rejestracji przez www.zolyty.pl, to i tak większość singli wybiera taką formę zapisu. Oczywiście zapisywałam nowych klientów również stacjonarnie w Czerwionce i w sobotę w Warszawie. Umawiałam moje pary na randki, kolejna para dołączyła do grona szczęśliwie połączonych. Oprócz tego pieczołowicie pracowałam nad kursem online: Jak randkować w internecie. Udzieliłam wywiadów, a dzisiaj mam nagranie do programu: Rodzaj Żeński.

A co jeszcze u mnie się wydarzyło w tym tygodniu? Bardzo dużo!

Przeprowadziłam kilka ważnych rozmów biznesowych dotyczących spełnienia mojego największego marzenia, które jest związane z cudownym miejscem dla Singli. Jedynym takim w Polsce. Jednak koszt inwestycji jest ogromny, potrzebne jest kilka milionów. Spędziłam czas z rodziną, czytałam książkę.

Plany na nowy tydzień

W nowym tygodniu mam zaplanowanych wiele wideorozmów, nawet o 6:00 czy 21:00. Dodatkowo 18 w niedzielę zapraszam na pierwszy i jedyny w kwietniu Maraton Wideorozmów w niedzielę. Zdecydowałam się na taki krok, bo wiem, że jesteście zapracowani i często w tygodniu trudno Wam znaleźć czas. Dodatkowo oczywiście będę zapisywała nowych klientów w Czerwionce i w sobotę w Warszawie. Umawiała na randki oraz będę kontynuowała pracę nad kursem online. Mam umówiony wywiad, rozmowy biznesowe, konsultacje.

Cudownego tygodnia,

Swatka Anna.

Wydarzenia Tygodnia 28

Dodaj komentarz