Szukasz Miłości? Skorzystaj z wideorozmowy

Jeśli szukasz miłości to skorzystaj z mojej pomocy!

Szukasz miłości? Skorzystaj z wideorozmowy!

Zapraszam do skorzystania z mojej pomocy. Od 8 lat jako swatka łączę ludzi w pary. Oprócz tego uczę skutecznego randkowania. Jako coach relacji naprawiam związki. Oprócz tego jestem autorką kilku poradników, dzięki którym również pomagam moim klientom. Wszystkie moje produkty możesz znaleźć w sklepie. Wystarczy, że klikniesz TUTAJ.

Umów się na wideorozmowę!

Zapraszam Cię bardzo serdecznie na wideorozmowę, nie tylko wtedy, gdy szukasz miłości. Możemy poruszyć na spotkaniu również inne kwestie związane na przykład z byciem samotnym lub z problemami w związku albo zupełnie jeszcze inny, który związany jest z miłością i randkowanie. Tutaj również Tobie pomogę!
Moje wolne terminy:

  • Poniedziałek – 8:00, 13:00 i 18:00
  • Wtorek – 6:00 i 19:00
  • Środa – 7:00 i 15:00 C
  • zwartek – 9:00 i 12:00, 20:00
  • Piątek – 8:00 i 11:00

Aby zapisać się na wideorozmowę wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu 730 251 897 albo napiszesz do mnie maila na adres email: zolyty@op.pl

Nie czekaj, tylko już dziś daj sobie szansę na poprawę swojego losu! Umów się na spotkanie ze mną, a zobaczysz, że po moich radach będzie Ci przyjemniej żyć z miłością życia u swego boku. Nie odkładaj swojego szczęścia na później, tylko bądź szczęśliwa lub szczęśliwa już teraz!

Dodaj komentarz