Jak przetrwać pierwszą randkę?

Udało się! Umówiliście się na spotkanie. Jesteś cała podekscytowana i już nie możesz się doczekać wyjścia. Snujesz już plany wspólnej przyszłości – wyjazdów, mieszkania i tak dalej. Cieszę się razem z Tobą, ale muszę Cię przystopować. Najpierw dowiedz się jak przetrwać pierwszą randkę, ponieważ to właśnie od niej bardzo dużo zależy.

Ubierz się stosownie do okoliczności

Wypytaj partnera o miejsce, w które zaprasza Cię na randkę. Jeśli zabiera Cię do eleganckiej restauracji, to nie wypada przyjść Tobie w tenisówkach. Gdy ma zamiar iść z Tobą na kręgle to nie zakładaj modnej garsonki. Jeśli mężczyzna chce pozostać tajemniczy i nie zdradza dokładnego miejsca spotkania, to zapytaj o to czy obowiązuje strój sportowy, luźny czy elegancki.

Podczas randki nie używaj telefonu

Wiele osób żyje z telefonem przyklejonym do ręki. Jeśli chcesz przetrwać pierwszą randkę, to schowaj smartfon do torebki. Przestrzegam Cię jednak przed jedną rzeczą – niech Ci nie przyjdzie na myśl, aby podczas randki wyciągnąć telefon i przeglądać Facebooka, Instagrama czy inne rzeczy w Internecie. Przyszłaś na spotkanie po to, by poznać lepiej mężczyznę, a nie czeluści swojego telefonu.

Jak przetrwać pierwszą randkę? Bądź naturalna!

Wiem, że ze względu na stres trudno jest być do końca naturalną, ale postaraj się. Na odwagę możesz wypić jednego drinka, ale z kolei pamiętaj, że zbyt duża ilość wypitego alkoholu nie jest również wskazana. Na spotkaniu nie przesłuchuj swojego partnera, nie opowiadaj mu o chorobach, nie obgaduj nikogo. To nie jest eleganckie i może źle o Tobie świadczyć, a chyba nie chcesz by ten facet miał o Tobie złe zdanie?

A co jeśli nie dam rady?

Jeżeli pierwsza randka Cię przeraża, to nie martw się. Na początku usiądź i uspokój się. Stres w niczym Tobie nie pomoże. Pamiętaj, że w razie wątpliwości mogę Tobie pomoc – napisałam „Zolytowy Poradnik Randkowy” oraz udzielam konsultacjiwideo, e-mailowych i telefonicznych. Napisz do mnie, przedstaw dokładnie swoją sytuację, a wszystko będzie dobrze.

Jak przetrwać pierwszą randkę?

Dodaj komentarz