Znajdź miłość na wiosnę za pomocą swatki!

Spędziłam ostatnio cudowny dzień w Pytaniu na śniadanie. Wraz z prowadzącymi poruszaliśmy temat pt. “Znajdź miłość na wiosnę za pomocą swatki”.

Znajdź miłość na wiosnę za pomocą swatki

Wraz z Agnieszką Czajkowską-Wendorff byłyśmy zaproszone do programu Pytanie na śniadanie. Spędziłyśmy miło czas na rozmowie z prowadzącymi o tym, jak znaleźć miłość na wiosnę. O nasz wizerunek zadbała jak zwykle Agnieszka Nortey, natomiast Klaudia Rybus o nasz makijaż i fryzury.

Wiosną wszystko się odradza, a my chętniej przebywamy na zewnątrz. To dobry moment, aby kogoś poznać, jeśli jesteśmy singlami. Gdy częściej spotykasz się z ludźmi, tym też częściej ma się szansę na poznanie ciekawej, interesującej dla nas osoby. Pandemia koronawirusa co prawda może pokrzyżować plany, co do spotkań w konkretnych miejscach, ale od czego jest kreatywność? Można małą grupką umówić się chociażby na geocaching i wspólnie spędzić czas, a przy tym poznać się. Po prostu najpierw trzeba chcieć, a następnie realizować swój plan, aby osiągnąć cel jakim jest znalezienie miłości.

Jeśli jednak będziesz mieć problemy, to zawsze możesz się zgłosić do mnie. Jako swatka mam już ośmioletnie doświadczenie w łączeniu par, także wiosną ;). Wystarczy, że odezwiesz się do mnie na konsultację, dobierzemy wspólnie odpowiedni pakiet i zaczniemy działać!

Pozdrawiam,

Swatka Anna

Dodaj komentarz