Dla tych ludzi jestem ostatnią deską ratunku

Odkąd pamiętam, łączę ludzi w pary. Od ośmiu lat zajmuję się tym zawodowo i mam na swoim koncie wiele sukcesów. Nie narzekam na brak klientów, a pandemia sprawiła, że jeszcze więcej osób zapukało do moich drzwi. Dla tych ludzi jestem ostatnią deską ratunku.

Dla tych ludzi jestem ostatnią deską ratunku

W czasie pandemii koronawirusa wiele samotnych osób dostrzegło to, co jest w życiu najważniejsze. Następnie zaczęli wprowadzać zmiany w swoim życiu, by to dostać, by to osiągnąć. Co to takiego? Jest to bliskość drugiej osoby, którą do tej pory wielu singli spychało na dalszy plan i uważało za niezbyt istotne.

W jaki sposób samotni szukają teraz miłości? Korzystają z dostępnej technologii i udogodnień. Zaliczyć do nich można media społecznościowe, ale również portale czy aplikacje randkowe. Jednak prędzej czy później wiele osób jest rozczarowanych po poszukiwaniach miłości w tych miejscach. Wtedy najczęściej przychodzą do mnie, ponieważ jestem dla tych ludzi ostatnią deską ratunku. W odpowiednim pakiecie pomagam im znaleźć drugą połówkę, która jest do nich dopasowana, wykorzystując przy tym moją autorską metodę.

O tym oraz o kulisach mojej pracy rozmawiałam z redaktorami portalu Interia Kobieta. Gorąco zachęcam do przeczytania tego wywiadu, który znaleźć można klikając tutaj: https://kobieta.interia.pl/zycie-i-styl/news-swatka-anna-dla-tych-ludzi-jestem-ostatnia-deska-ratunk

Mam nadzieję, że będzie to miła lektura.

Dla tych ludzi jestem ostatnią deską ratunku

Dodaj komentarz