Wydarzenia Tygodnia 26

Zapraszam na Wydarzenia Tygodnia 26

Wydarzenia Tygodnia 26

Już tak mam, że swatką jestem również po godzinach. Więc i w tym tygodniu połączyłam kolejną osobę, która dowiedziała się o tym co robię zawodowo podczas rozmowy w pociągu. Co ja mogę na to poradzić, że kiedy udzielam wywiadów, to przy okazji pytam czy ta osoba jest w związku czy nie? Jeśli jest, to udzielam bezpłatnych rad dla par, jeśli nie, to dla singli. Tak samo w kolejce u lekarza, w pociągu, w salonie piękności… Wszędzie! Zwyczajnie łatwo nawiązuję kontakt z drugim człowiekiem. Zdarzyło mi się już wiele razy, że np. ktoś zagadał, ale nie miałam ochoty i czasu na rozmowę. Jednak zawsze wtedy myślę sobie, że może ta osoba właśnie tego w danej chwili potrzebuje? I często mam rację. Obcy ludzie zwierzają mi się z swoich problemów, a często później oni lub ich bliscy zostają moimi klientami. Więc pewnie w coś w tym jest, iż nic nie dzieje się bez przyczyny?

W minionym tygodniu standardowo zapisywałam nowych klientów przez wideorozmowy, stacjonarnie oraz klienci korzystali z możliwości zapisu przez www.zolyty.pl Udzielałam konsultacji, przeprowadziłam analizę singla, umawiałam na randki, udzieliłam wywiadu, przerobiłam jeden kurs online. Pracowałam nad własnym kursem dla par, planowałam i co mogłam, to delegowałam. Odbyłam ważną rozmowę biznesową, efekty już za moment. Spędziłam czas z rodziną i książką. Ukazał się mój artykuł, który napisałam dla czytelniczek Czerwona Szpilka.

https://czerwonaszpilka.pl/silne-kobiety-pragna-milosci/… Otrzymałam mój tekst po korekcie, który będzie w nowej książce Ilona Joanna Adamska: Siła Prawdy. O TRUDNEJ SZTUCE bycia SOBĄ.

Plany na nowy tydzień

Nowy tydzień będzie mocno intensywny. Wtorek i środę spędzę w Warszawie. W środę również będę gościem w telewizji śniadaniowej, oczywiście w roli eksperta od miłości. Dodatkowo będzie premiera bezpłatnego e-booka: Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie. Czyli praktyczne porady jak przygotować atrakcyjne zdjęcie profilowe, dzięki któremu zdobędziesz upragnioną miłość. Natomiast zniknie bezpłatny Minikurs Swatka Radzi, będzie jedynie dostępny w wersji płatnej na platformie kursowej. Na stronie www.zolyty.pl zostanie zmieniony formularz zapisu, wszystko po to, aby ułatwić zapis do Zolyt. Do sprzedaży trafi kurs w kopertach dla par. Standardowo mam zaplanowane wideorozmowy, spotkania z klientami w Czerwionce i w Warszawie. Konsultacje, umawianie randek, praca nad kursem, szkolenie, rozmowa biznesowa. I wiele więcej.

Cudownego tygodnia,

Swatka Anna

Wydarzenia tygodnia 26

Fot. Ania Bojda Makijaż. Dorota Bosak Fryzura. Alicja Zgłobicka

Dodaj komentarz