Silne kobiety pragną miłości!

Niedawno miałam cudowną okazję napisać artykuł na portal Czerwona Szpilka, w której poruszyłam tematykę miłości i kobiet. A właściwie napisałam o tym, że silne kobiety pragną miłości. Serdecznie zachęcam do przeczytania tego artykułu!

Silne kobiety pragną miłości

Zachęcając Was do przeczytania artykułu na portalu Czerwona Szpilka, napiszę też troszkę i tutaj o miłości silnych kobiet.

Dla mnie silne kobiety to takie, które są kobietami sukcesu. Z powodzeniem prowadzą swoje biznesy, są znane w swoim otoczeniu. Im trudniej jest znaleźć odpowiedniego partnera, bo wiedzą czego chcą i mają swoje wymagania. Ze względu na swoje profesje nie mogą być na portalu randkowym, więc często zgłaszają się do mnie po pomoc w poszukaniu miłości. Do tego silne kobiety muszą być uważne i mieć włączony radar na oszustów matrymonialnych, którzy chcieliby tylko wykorzystać to, że posiadają odpowiednie zaplecze finansowe. Takie kobiety chcą być kochane, ale chcą mieć partnera na odpowiednim poziomie, najlepiej z podobnym statusem materialnym. I ja je w pełni rozumiem! Nikt nie chce zastanawiać się czy partner lub partnerka jest z nami, ponieważ nas kocha czy kocha naszą sytuację finansową. Nie zapominając przy tym o wygodniejszym życiu codziennym.

A czy mężczyźni boją się silnych kobiet? Część z pewnością tak, ale ogólnie uważam, że jest to mit. Mężczyzna, który jest pewny siebie i odnosi sukcesy zawodowe z pewnością doceni kobietę, która będzie go wspierała w jego działalności. Bowiem kobieta sukcesu, jeśli sama prowadzi biznes, wie z jakimi bolączkami musi na co dzień radzić sobie przedsiębiorca. Dzięki temu może być wsparciem dla drugiej połówki i sama może takiego wsparcia od partnera oczekiwać. Po prostu wzajemne biznesowe wsparcie.

Silne kobiety pragną miłości

Dodaj komentarz