Wydarzenia Tygodnia 25

Zapraszam na Wydarzenia Tygodnia 25.

Wydarzenia Tygodnia 25

Kolejny tydzień pokazał, że moja praca ma sens. Często dla wielu singli jestem ostatnią deską ratunku. Znana jestem z tego, że jak tylko klient mi pozwoli, to walczę do końca. Czego efektem jest nowa para… 1,5 roku szukałam Pani Basi partnera. Wcześniej Pani Basia korzystała z portali randkowych i dwóch biur matrymonialnych. Ona już straciła nadzieję, ale ja czułam, że będzie dobrze. Jest szczęśliwa, a kiedy w środę zadzwoniła podziękować, łzy szczęścia popłynęły po moich policzkach. Cieszę się jej szczęściem.

Standardowo zapisywałam nowych klientów do Centrum Zapoznawczego Zolyty w siedzibie w Czerwionce, ale również w sobotę w Warszawie. Przez wideorozmowy i klienci zapisywali się samodzielnie przez www.zolyty.pl

Pracowałam nad kursem online dla par, powstał nowy produkt dla par, kurs w kopertach, wspólnie z zespołem pracowałam nad zaplanowaniem działań w mediach społecznościowych na kwiecień, umawiałam na randki, udzielałam konsultacji, a w piątek z Warszawy przybył do mnie dziennikarz z znanego tygodnia na obszerny wywiad. Efekty za kilka tygodni.

Otrzymałam ciekawą propozycję współpracy. Spędziłam czas z rodziną. Czytałam książkę.

Dodatkowo, kilku byłych klientów postanowiło wrócić po kilku latach i jeszcze raz skorzystać z mojej pomocy. Często mam takie powroty. I wiele par, którym przy drugim podejściu się udało.

Plany na nowy tydzień

Praca nad kursem, wywiady, konsultacje, wideorozmowy, umawianie na randki, rozmowy z dużym reklamodawcą, który jest zainteresowany abym została ambasadorką jego marki. Kilka innych projektów, które są w różnych fazach, ale jeszcze przez moment zostaną tajemnicą.

Cudownego tygodnia,

Swatka Anna

Wydarzenia Tygodnia 25

Dodaj komentarz